Co On/Ona do Ciebie czuje?

Poznajesz kogoś, z Twojej strony wszystko wydaje się być wręcz idealne
Ty wiesz że chcesz być z tą osobą i pragniesz stworzyć z Nią związek. Jednak nie wiesz co druga osoba do Ciebie czuje. Zastanawiasz się czy odbierasz dobrze Jej sygnały. Z Twojej strony rodzi się uczucie, ale czy druga strona także obdarza Cię uczuciem i chce otworzyć swoje serce dla Ciebie?

Cena 30 zł/60 zł odpowiedź do 1h KUP TERAZ

Masz wiele wątpliwości, chcesz wiedzieć, czy możesz się otworzyć i angażować. Teraz możesz uniknąć rozczarowań i niepotrzebnego cierpienia.

Nie wiesz jak masz się zachować w stosunku do tej osoby, nie wiesz co Ona czuje do Ciebie. Jeśli te wszystkie pytania pojawiają się w Twojej głowie, skorzystaj z mojej wróżby. Postawię dla Ciebie duży rozkład, w którym dokładnie sprawdzę, co czuje do Ciebie bliska Ci osoba.

W jaki sposób?:

Wystarczy, że dokonasz zakupu i wyślesz do mnie Wasze daty urodzenia i krótki opis relacji, a ja w przeciągu 6 godzin wyślę Ci obszerną odpowiedź, gotowe rozwiązanie, pomoc. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.
Tutaj dowiesz się co czuje do Ciebie bliska Ci osoba!

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia, związku. W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:

Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi imiona i daty urodzenia oraz krótki opis etapu relacji. Do 6 godzin wyślę Ci dokładną odpowiedź tą samą drogą. Otrzymasz ode mnie informacje co do Ciebie czuje bliska Ci osoba. Korzystając z opcji Express, odpowiedź otrzymasz do godziny.

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej osoby, nie korzystam z szablonów odpowiedzi, a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.

Zapraszam serdecznie

  • Cena standardowa 30 zł,
    opcja Express, odpowiedź do 1 godziny 60 zł.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *