Zabieg odcięcia od złej energii/ducha

Jeśli w Twoim życiu nic się nie układa, czujesz, że ktoś inny steruje Twoim życiem, czujesz się obserwowany, masz wrażenie, że dosłownie coś Ci energię. Możesz powstrzymać taką energię, wystarczy że zastosujesz blokadę wobec tej energii i odetniesz się od niej, a odzyskasz siły witalne i radość życia.

Cena 250 zł/500 zł odpowiedź do 1h KUP TERAZ

Odcięcie od złej energii, to zabieg energetyczny, który powoduje zablokowanie siły/ducha, który zabiera Ci energię, a także często sprawia, iż nie układa Ci się w życiu . Masz niepowtarzalną okazję otrzymać to, czego tak naprawdę pragniesz. Chcesz sobie pomóc? Tu jest to możliwe…

W jaki sposób?:
Wystarczy, że dokonasz wpłaty, prześlesz potwierdzenie i wyślesz do mnie swoją datę urodzenia, a ja w przeciągu 24 godzin napiszę Ci, kiedy i jak wykonamy zabieg.

Od Ciebie wymagana jest tylko wiara, otwartość i gotowość na zmiany, to wszystko. Daj sobie pomóc, a dokonam tego o czym marzysz. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.

Pamiętaj:
Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu, ale tylko wtedy, kiedy wiesz czego chcesz. Nie czekaj, zadbaj o siebie i swoją energię.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:
Wykonany przeze zabieg energetyczny, który powoduje zablokuje Cię i odetnie od negatywnej energii, która wpływa na Twoje życie. Pracuję tylko przy użyciu białej magii, korzystam z energii, którą masz w sobie, która Cię otacza i która jest w całym wszechświecie.

Daj sobie pomóc.
Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do zabiegu, nie będę czuła, że to zadziała to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.
Gwarantuję indywidualne podejście, każdy wykonany przeze mnie zabieg jest spersonalizowany, dedykowany konkretnej osobie, osobisty i szczery.
Cena: 250 zł/500 zł odpowiedź do godziny

Wrożka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *