Czy On/Ona do Ciebie wróci?

Byliście razem, stworzyliście relację, związek, przyjaźń. Alle coś nie wyszło, pojawiły się niejasności, kłótnie, nieporozumienia. A może kontakt był coraz mniejszy i z czasem zanikł, albo nagle został całkowicie zerwany.

Cena 30 zł/60 zł odpowiedź do 1h KUP TERAZ

Niezależnie od tego, czyja to jest wina, oraz czy wiesz, jak do tego doszło, czy zaskoczyło Cię całkowicie, masz prawo wiedzieć co dalej, jakie są szansę na to, że do Ciebie wróci, porozmawia, wyjaśni. Czy to się uda, czy się spotkacie, czy jeszcze będziecie mieć ze sobą kontakt.

W jaki sposób?:

Wystarczy, że dokonasz zakupu i wyślesz do mnie Wasze daty urodzenia i krótki opis relacji, a ja w przeciągu 6 godzin wyślę Ci obszerną odpowiedź, gotowe rozwiązanie, pomoc. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.
Tutaj dowiesz się czy wróci do Ciebie bliska Ci osoba!

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia, związku. W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:

Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi imiona i daty urodzenia oraz krótki opis etapu relacji. Do 6 godzin wyślę Ci dokładną odpowiedź tą samą drogą. Otrzymasz ode mnie informacje co do Ciebie czuje bliska Ci osoba. Korzystając z opcji Express, odpowiedź otrzymasz do godziny.

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej osoby, nie korzystam z szablonów odpowiedzi, a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.

Zapraszam serdecznie

Cena standardowa 30 zł,
opcja Express, odpowiedź do 1 godziny 60 zł.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *