Magiczne rośliny – Lubczyk

Lubczyk to roślina znana od średniowiecza, która dzięki swoim walorom zapachowym i smakowym została wprowadzona do kuchni. Jest przede wszystkim dodawana do zup, ale także do mięs.

Roślina ta pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Działa moczopędnie, pozytywnie wpływa na układ trawienny, neutralizuje stan zapalny żołądka, pomaga w walce z wrzodami. Posiada właściwości odtruwające organizm, a także odmładzające. Posiada właściwości rozkurczające, dlatego jest polecany osobom mającym problemy z układem trawiennym, szczególnie cierpiącym na bóle brzucha, niestrawność i wzdęcia.

Roślina ta ma silne działanie magiczne, jest stosowana do Rytuałów na miłość. Jest działanie jest praktycznie od razu zauważalne, dlatego jeśli pragniemy komuś ją podać, to ważne jest, aby osoba ta została z nami w domu i nigdzie nie wychodziła. W przeciwnym wypadku działanie lubczyku może przenieść się na inną osobę, a nie na nas.

Roślina ta ma także silne działanie pobudzające nasz libido, jest afrodyzjakiem. Dlatego warto ją stosować jeśli pragniemy, aby nasze życie seksualne się poprawiło czy też jeśli chcemy zajść w ciążę.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *