Czy Twoja druga połówka ma skłonność do jesiennej depresji. Sprawdź to na podstawie znaku zodiaku

Dla niektórych jesień to pora roku, jak każda inna. Idą śmiało
i z uśmiechem na ustach przez życie i nie przejmują się przygnębiająca i niekorzystną aurą. Niestety, wiele osób, w obecnym czasie nie ma siły i energii do życia. Nic ich nie cieszy i najchętniej nie wychodziliby z łóżka. To czy osoby należą do jednej czy drugiej grupy, jest zależne od znaku zodiaku.

Tarot pokazuje, że te znaki zodiaku, mają skłonność do jesiennej depresji.

Panna – Osoby urodzone jako zodiakalna Panny obarczają się problemami innych. Często uważają, że mają gorzej niż inni i stawiają się w roli ofiary. Do tego mocno krytycznie podchodzą do siebie. Podczas jesieni, unikają kontaktu z innymi osobami i mocno wyolbrzymiają sytuacje, które nie są dla nich korzystne.

Rak – Osoby urodzone jako zodiakalne Raki, mają najczęściej mocno zaniżoną samoocenę. Bardzo negatywnie oceniają samych siebie, zawsze się martwią o przyszłość i ciężko im patrzeć obiektywnie na własne życie. Pochmurne niebo i deszcz za oknem tylko zwiększają ich melancholijne podejście do życia.

Ryby – Osoby urodzone jako zodiakalne Ryby, bardzo dużo myślą i analizują samych siebie. Okres jesienny skłania ich do jeszcze większego zagłębienia się w zakamarki swojego wnętrza oraz widzenie siebie w bardzo niekorzystnym świetle, dokładnym takim jaka jest pogoda za oknem.

Lew – Osoby urodzone pod tym znakiem kochają wręcz słońce. W okresie wiosennym i letnim mają niekończące się pokłady pozytywnej energii w sobie. Niestety, w czasie jesieni opuszczają ich siły witalne, a niesprzyjająca aura sprawia, iż najchętniej nie wychodziliby z łóżka.

Dla osób, które borykają się z jesienną depresją bardzo pomocne są rytuały wzmacniające i dodające energii.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *