Dzieci urodzone w maju

Maj miesiąc pełen radości i energii, obfitości i darów natury. Maj to także miesiąc bardzo intensywny, takie są właśnie dzieci urodzone w tym miesiącu. Jeśli Twoje dziecko urodziło się do 22.05 to jest zodiakalnym Bykiem, natomiast jeśli urodziło się od 23.05, jest spod znaku Bliźniąt.

Byk – Dzieci spod tego znaku zodiaku, są niezwykle uczuciowe, potrzebują cały czas kontaktu z bliskimi osobami, pragną zapewnień o miłości, lubią często się przytulać, są łagodne i emocjonalne. W zabawie z innymi lubią dominować, nie podejmują pochopnych decyzji, zazwyczaj są rozważni. Cechuje je dokładność i kreatywność, podchodzą bardzo praktycznie do powierzonych im zadań. Dzieci, które są zodiakalnymi bykami, uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu, chcą, aby w ich życiu było dużo ruchu i swobody w podejmowanych przez nie decyzjach. Na pewno przy dziecku, które jest zodiakalnym bykiem potrzeba jest wiele cierpliwości. W życiu dorosłym często zajmują się artystycznymi zawodami jak np. architekt. Dobrze sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych.

Bliźnięta – Dzieci, które są zodiakalnymi Bliźniakami, są pełne życia i energii. Uwielbiają towarzystwo, jest ich wszędzie zawsze pełno. Szybko chcą być niezależne i chodzić własnymi ścieżkami, szybko się rozwijają. Rodziców zamęczają pytaniami, ponieważ chcą wiedzieć po prostu wszystko i w tym momencie. Wymagają dużej uwagi ze strony bliskich. Bardzo dobrze czują się wśród rówieśników. Są bardzo ciekawe świata, nie lubią monotonii. Lubią kreatywne zabawy, w których mogą wykazać się swoją inteligencją. Uwielbiają towarzystwo innych dzieci, choć nie koniecznie chcą dominować. Mają często problem, aby skupiać się na jednej rzeczy. W dorosłym życiu sprawdzą się w pracy z innymi ludźmi, będą się dobrze czuć w takich zawodach jak reportem, dziennikarz, podróżnik.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *