Magia w związku

Myśli, słowa i czyny mają magiczną moc. Mogą sprawić, że Twój związek dostanie skrzydeł lub wręcz przeciwnie, sprawi, że atmosfera będzie bardzo napięta, pełna negatywnej energii.

Myśli:

Wszystko zaczyna się w Twojej głowie. Jeśli postrzegasz swój związek, jako szczęśliwy, a Ty czujesz się spełniona w Nim, to tak będzie. Będziesz widziała w swoim partnerze przede wszystkim dobre cechy, będziesz Go doceniała i szanowała.

Jeśli jednak Twoje myśli będą negatywne, będziesz czuła się zmęczona Twoją relacją to będziesz postrzegała swój związek tylko w negatywny sposób. Nie będziesz widziała tego co Twój partner robi dobrze, będziesz wyolbrzymiać negatywne cechy.

Dlatego tak ważne jest, abyś już podczas chwil, kiedy myślisz o swoim związku, starała się skupiać na tym co jest wzniosłe, piękne i dobre między Wami. Myśli, zmieniają się w słowa i czyny, dlatego warto pracować nad nimi, aby Twój związek był taki, jakiego Ty tak naprawdę pragniesz.

Słowa:

Są osoby, które nie przejmują się tym co do nich się mówi. Jednak bardzo wiele osób, mocno bierze do siebie słowa, które mówią do nich najbliżsi. Słowa mają magiczną moc.

Mogą wzniecić ogień, rozpalić umysł i zmysły. Z drugiej strony słowa od najbliższych mogą dotkliwe zranić, wpłynąć negatywnie na całe nasze postrzeganie siebie i wszystkiego co nas otacza. Jeśli chcesz być szczęśliwą i pragniesz, aby Twój partner także był zadowolony z siebie i Waszej relacji, staraj często prawić Mu komplementy, doceniać za to co robi, mówić o pozytywach Waszej relacji, a także o tym co daje Ci radość w Waszym związku.

Czyny:

Życie składa się z małych i drobnych spraw. To one dają Ci szczęście lub wręcz przeciwnie sprawiają, że przez teoretycznie mało znaczące czyny, jesteś przygnębiona i smutna.

Im dłuższy związek, tym coraz rzadziej sprawiamy sobie drobne przyjemności, a to duży błąd. Przez przyzwyczajenie i codzienną rutynę, zapominamy o tym, że możemy sobie uprzyjemniać życie i sprawić, aby nasz związek na nowo rozkwitł i był szczęśliwszy. Znasz dobrze swojego partnera, wiesz co lubi, więc nie powinno być dla Ciebie problemem wykonanie małych rzeczy, aby Go uszczęśliwić. Choć oczywiście kreatywność, zawsze jest dobrze widziana i wprowadzenie czegoś nowego i zaskakującego na pewno pomoże ożywić Waszą relację.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *