Wróżba za darmo – sprawdź i skorzystaj teraz…

Zapraszam do skorzystania z jedynej i niepowtarzalnej możliwości zadania jednego bezpłatnego pytania do Kart Tarota i otrzymanie odpowiedzi w przeciągi 20-tu minut.

NIE WYSYŁAJ WIADOMOŚCI PRZEZ FORMULARZ, TYLKO MAILA

UWAGA!
Aby otrzymać odpowiedź na jedno pytanie, na podstawie jednego rozkładu kart Tarota, bezwzględnie należy wykonać to, co jest napisane poniżej. Proszę o uważne zapoznanie się z instrukcją i wykonanie wszystkiego krok po kroku. W innym wypadku nie odpisuję na maila i nie udzielam żadnej odpowiedzi.

W skrócie:
NIE WYSYŁAJ WIADOMOŚCI PRZEZ FORMULARZ, TYLKO MAILA
1. Zapisz się do Newslettera
2. Wyślij do mnie maila ze swojego maila
3. W mailu napisz 1 pytanie i podaj datę/daty urodzenia

Szczegóły:

NIE WYSYŁAJ WIADOMOŚCI PRZEZ FORMULARZ, TYLKO MAILA

1. Z bezpłatnej Wróżby można skorzystać tylko jeden raz, jeśli jest to kolejna Wróżba, będzie ona odpłatna. Cennik znajduje się tutaj.
(jeśli jest to kolejna próba skorzystania z oferty darmowej Wróżby, nie odpisuję na maila)
2. Podstawą skorzystania z oferty jest zapisania swojego adresu mailowego do Newslettera. Zapisać należy się tutaj Newsletter
(jeśli adres nie będzie zapisany do Newslettera, nie odpisuję na maila)
3. Ze swojej skrzynki mailowej, z adresu zapisanego do Newslettera należy wysłać do mnie maila na adres mariwa.polska@gmail.com, z pytaniem i niezbędnymi danymi do Wróżby.
(jeśli wiadomość będzie wysłana z innego maila lub przez formularz kontaktowy, nie odpisuję na maila)
4. Temat maila “Wróżba za darmo”. W mailu należy podać swoje imię oraz datę urodzenia w formacie DD.MM.RRRR, pytanie do kart (pytanie powinno być konkretne, pojedyncze i czasowo umiejscowione w teraźniejszości}.
(jeśli nie zostanie podana data urodzenia w odpowiednim formacie lub pytanie będzie Analizą, Horoskopem, lub zagadnieniem pokrywającym się z płatną Wróżbą – wykaz Wróżb znajduje się tutaj – będzie to traktowane jako Wróżba płatna.
5. Jeżeli pytanie dotyczy innej osoby, należy w treści maila podać również jej imię oraz datę urodzenia w formacie DD.MM.RRRR.
(Jedna osoba może skorzystać z oferty tylko jeden raz. Zapisanie do newslettera innego adresu mailowego, przez tą samą, lub inną osobę, w przypadku, gdy pytanie dotyczy osoby, która korzystała z Wróżby, nie uprawnia do ponownego skorzystania z oferty.}

W przypadku poprawnie zadanego i wysłanego jednego pytania, po raz pierwszy korzystając z oferty Darmowej Wróżby, odpowiedzi udzielam do 3 godzin, na adres, z którego zostało wysłane pytanie.

Nie Wróżę osobom niepełnoletnim.

W każdym przypadku zastrzegam sobie możliwość, z przyczyn obiektywnych lub jeśli pytanie będzie wykraczało poza możliwość sprawdzenia tego ze stawianego tutaj rozkładu, nie udzielenia odpowiedzi.

NIE WYSYŁAJ WIADOMOŚCI PRZEZ FORMULARZ, TYLKO MAILA

Zapraszam serdecznie,
Wróżka Mariwa

12 thoughts on “Wróżba za darmo – sprawdź i skorzystaj teraz…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *