Kiedy w domu nie jesteśmy sami…

Wiem, że są sytuacje, kiedy w domu nie jesteśmy sami. Jeśli nie czujemy
się dość komfortowo, to zazwyczaj jest to znak, że ktoś bliski zmarły nas odwiedza i sprawdza czy u nas wszystko jest w porządku. Niestety, są sytuacje, kiedy jest zabłąkana dusza w naszym otoczeniu, nie dająca nam spokoju. Każda duch, powinien odejść w pewnym momencie z naszego świata, jeśli tego nie robi, jest tak naprawdę uwięziony, między tym a tamtym światem. Czasem wynika, to z nie załatwionych spraw, a czasem po prostu z jakiś powodów, dusza nie może pogodzić się ze śmiercią i za wszelką cenę stara się zostać na tym świecie.

Niestety, im dłużej przebywa w takim stanie, tym bardziej zatraca się i traci swoje człowieczeństwo. Taka zagubiona dusza, coraz mniej czuje, staje się coraz bardziej agresywna. Złe duchy, nie były najczęściej złymi ludźmi, po prostu z czasem nie odczuwają już uczuć i nie pamiętają.

Po czym poznać, że w domu jest ktoś jeszcze:

–  słyszysz kroki, choć nikt z domowników nie chodzi,

– co jakiś czas spadają przedmioty w domu, często w tym samym pomieszczeniu,

– odczuwasz lekkie powiewy wiatru w zamkniętych pomieszczeniach,

– przedmioty zmieniają swoje położenie, czasem słychać ich przesuwanie,

– światło się samo zapala lub włącza się telewizor czy radio,

– czujesz jakby ktoś stał blisko Ciebie,

– czujesz oddech blisko Ciebie, mimo iż jesteś sama,

– słyszysz odgłosy rozmów ludzi.

 

Co w takich sytuacjach robić?

Przede wszystkim zachowaj spokój. Wiem, że to nie jest łatwe, ale strach jeszcze bardziej przyciąga takie złe dusze. Ponadto strach Ci nie pomoże, musisz skupić się na znalezieniu rozwiązania tej sytuacji.

Kup białą szałwię i każde pomieszczenie okadź nią. Potem możesz powiesić wiązankę z nowej białej szałwii w pokoju. Ponadto codziennie pal białą świecę w pokoju. Możesz także wykonać ochronny pentagram, który powinien być zawieszony przy wejściu do domu oraz przy wyjściu na balkon czy taras. Jeśli to nie wystarczy, aby pozbyć się ducha skontaktuj się z osobami, które profesjonalnie zajmują się wypędzanie złych mocy z domów.

Czy się uda?:

Z moich doświadczeń wynika, że choć nie jest to łatwa sytuacja, to ducha wcale nie jest się tak trudno pozbyć. W dzisiejszych czasach, kiedy jest moda na horrory o duchach istnieje przekłamany pogląd, że każdy duch jest zły i chce nas skrzywdzić. A tak zdarza się bardzo rzadko. Duchy zazwyczaj potrzebują pomocy, ale bez doświadczenia nie polecam na własną rękę im pomagać :). Lepiej postaraj się, aby po prostu odeszły z Twojego domu.

 

Mariwa

 

One thought on “Kiedy w domu nie jesteśmy sami…

  1. Witam ja dowiadywałam się i czytałam na ten temat są podlacza które działają w dwie lub jedną stronę że słychać innych albo oni tylko słyszą nas jeszcze jedno czipowanie ludzi poczytajcie nikt na to nie reaguje a tak jest powinni kasę za to płacić a tych co sami zaczipowali bez wiedzy to takie osoby posadzić czyli ktoś wydal na to pozwolenie bez naszej zgody i robią z ludzi wariatów wpisują choroby to nazywa się królik doświadczalny na handel lekami co testują sobie niech wsadzą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *