Jaki znak zodiaku mają mistrzowie flirtu?

Wiosna to czas, kiedy jesteśmy bardziej otwarci na innych, nie koniecznie pragniemy poważnej relacji, czasem wystarczy flirt, aby poprawić sobie nastrój. Osoby, spod tych znaków zodiaków, są największymi flirciarzami, należysz do nich?

Baran – urodzony zdobywca. Uwielbia flirtować, gonić za przysłowiowym króliczkiem. Jest pewny siebie i dąży do wyznaczonego przez siebie celu, czyli zdobycia osoby, która Mu się podoba. Jest kreatywny i potrafi oczarować na wiele sposobów, zazwyczaj pragnie związku, a nie tylko niewinnej zabawy.

Bliźnięta – Dla Niego liczy się to, co tu i teraz. Nie zniechęca się, nie przejmuje się tym, co myślą o nich inni. Dlatego nie ma problemu z flirtowaniem, robi to często i dla zabawy. Uwielbia nowych ludzi i nowe wyzwania, flirt traktuje jako ciekawą rozrywkę, za którą często nie kryje się nic więcej.

Lew – Wie jak być zauważony, wśród innych osób. Lubi wyróżniać się z tłumu i co zrobić, aby przyciągnąć do siebie

wybraną osobę. U Niego liczą się gesty, cała mowa ciała, słowa dopiero później zaczynają odgrywać rolę, flirtowanie jest świetna rozrywką, która nie ma nic wspólnego z poważną relacją.

Skorpion – Osoby, spod tego znaku zodiaku uwielbiają flirtować, są bardzo zmysłowe i pociągające. Robią to z wyczuciem i gracją, często to delikatne muśnięcie, zalotny uśmiech, spojrzenie głęboko w oczy. Skorpiony zazwyczaj pragną zdobyć daną osobę i flirt dla nich nie jest tylko zabawą.

Wodnik – To bardzo charyzmatyczne osoby. U nich flirt to przede wszystkim ciekawe rozmowy, wspólne zainteresowania, ciekawie spędzony czas. Są bardzo kreatywne dlatego ich flirt wyróżnia się na tle innych, wodniki lubią mocno zaskakiwać. Natomiast rzadko decydują się na poważną relację.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *