Sennik – część X – sen o partnerze

Sen o partnerze, z którym tworzymy związek ma dwa oblicza, jedno bardzo pozytywne,
drugie niestety negatywne. To, co nam się śni w tym przypadku odzwierciedla związek i relacje w świecie realnym.

Radosny sen z partnerem – Sen taki oznacza, że Twoja relacja układa się dobrze. Jesteś szczęśliwa i zadowolona z tego, jak wygląda Twój związek. Czujesz się pewnie i bezpiecznie. Ponadto sen ten oznacza, że lubisz spędzać czas z parterem, dobrze się przy nim czujesz. Jest to także znak, że w związku masz pouczcie swobody, a także brakuje w nim nudy i monotonii. Między Wami jest duże porozumienie.

Sen z partnerem, w którym nie jesteś szczęśliwa — Jest to znak, że nie masz poczucia bezpieczeństwa w swoim związku. Nie układa się Wam, podświadomie wyczuwasz, że są między Wami poważne różnice, których możecie nie pokonać. Taki sen to znak, że musisz gruntownie przeanalizować sytuację związku i zacząć działać, zanim będzie za późno.

Kłótnia z partnerem – Sen ten oznacza, że są między Wami poważne nieporozumienia, prawdopodobnie nie rozmawiacie o pewnych problemach, jest wiele niewypowiedzianych słów. To oznaka, że niedługo dojdzie do

konfrontacji między Wami, ponieważ emocje już są bardzo silne i będziecie musieli znaleźć rozwiązanie problemu.

Seks z partnerem – Sen ten oznacza, że Wasze życie intymne jest udane, że lubisz, kiedy jesteście ze sobą. Może także oznaczać, że chciałabyś, aby częściej dochodziło do zbliżeń między Wami. Jednak jest jeszcze ważniejszy aspekt. Sen ten symbolizuje połączenie, jedność z druga osobą, dobre zrozumienie się i zaufanie względem siebie.

Mariwa

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *