Horoskop partnerski Rak + Baran

Kiedy dwie osoby spod tych znaków zodiaku się poznają, często dochodzi do mocnego zauroczenia między nimi. Są zupełnie różni, ale często pojawia się między nimi nić porozumienia. Bardzo dobrze im się ze sobą rozmawia, mają wiele wspólnych tematów, każde z nich pragnie stałego i trwałego związku. Rak często przyciąga do siebie zodiakalnego Barana swoją uczuciowością i uległością. Natomiast zodiakalnemu Rakowi bardzo odpowiada to, że druga strona mocno o Niego zabiega i prawi Mu komplementy w nieskrępowany sposób.

Niestety, często po początkowej fazie relacji, zauroczenie nie przeradza się wcale w miłość. Wręcz przeciwnie różnice są coraz mocniej dostrzegalne, zodiakalnemu Baranowi zaczynają przeszkadzać zbyt częste zmiany nastroju Raka. Natomiast Rak nie będzie mógł się pogodzić z mocno dominującym charakterem partnera. Do tego zodiakalny Baran jest mocno wybuchowy, a przy uczuciowości Raka może to powodować wiele kłótni i konfliktów. W życiu codziennym mają odmienne zdanie na praktycznie każdy ważny temat. Relacja ta to ciągła walka, próby przekonywania drugiej strony i bolesne chodzenie na kompromisy.

Para ta ma małe szanse na przetrwanie i stworzenie długotrwałej relacji, ponieważ żadna ze stron nie jest w stanie wczuć się w pozycję drugiej osoby i popatrzeć bez uczuć na związek. Z tego powodu pary te dość często się rozstają, a ich drogi rozchodzą się całkowicie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *