S.O.S – Pomóż sobie

Jesteś ciągle smutny, przygnębiony, nie jesteś zadowolony ze swojego życia? Żyjesz z dnia na dzień będąc ciągle nieszczęśliwym? Skorzystaj z wróżby sos dla siebie i odmień swój los.

Czujesz, że coś jest nie tak, nie potrafisz zmienić swojego życia na lepsze? Jesteś na huśtawce emocjonalnej i nie wiesz co zrobić? Daj sobie pomóc. Oczywiście możesz męczyć się nadal ze sobą, ale najpierw zrób wszystko, żeby nie mieć pretensji do siebie, wyrzutów sumienia, a przede wszystkim nie żałować, że nie zostało zrobione wszystko, żeby Twoje życie było lepsze, szczęśliwsze.

Cena 60 zł/120 zł odpowiedź do 1h KUP TERAZ

Wiem, że masz dużo pytań, wiele niepewności i wewnętrzne lęki. Możesz oczywiście zdać się na ślepy los i czekać na to co się wydarzy ale czy nie będziesz żałować, że można było czemuś zaradzić, pomóc sobie? Co, jeżeli okaże się, że można było uniknąć problemów?
Daj sobie pomóc.

W jaki sposób?:
Wystarczy, że dokonasz wpłaty i wyślesz do mnie Twoją datę urodzenia i krótki opis sytuacji, tego z czym sobie nie radzisz, a ja w przeciągu 6 godzin wyślę Ci obszerną odpowiedź, gotowe rozwiązanie, instrukcję, co masz zrobić, aby Twoje życie było lepsze. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę, możesz być zadowolony z samego siebie.

Pamiętaj:
Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu, ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię robić, jak się zmienić. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia, swoich mocnych i słabych stron. Powiem Ci jakie konkretnie podjąć działania i w którą stronę zmierzać, aby być z siebie zadowolonym.

Co otrzymasz dokonując tego zakupu?:
Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi Twoje imię i datę urodzenia oraz krótki opis Twojej sytuacji. Do 6 godzin wyślę Ci bardzo dokładną odpowiedź tą samą drogą. Korzystając z opcji Express, odpowiedź otrzymasz do godziny. Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do odpowiedzi, nie będę czuła odpowiedzi to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej poruszanej kwestii, nie korzystam z szablonów odpowiedzi a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.

Dzięki tej wróżbie otrzymasz informację, co masz zmienić w swoim myśleniu i zachowaniu, jak pracować nad sobą, aby uzyskać wewnętrzną harmonię i być szczęśliwym ze sobą. Oczywiście możesz dalej ślepo próbować coś zrobić, miotać się i popełniać błędy. Możesz też napisać do mnie i uzyskać informację co zrobić, aby w końcu poczuć się dobrze samym sobą i być szczęśliwym w swoim życiu,

Zapraszam serdecznie

– Cena standardowa 60 zł,
– opcja Express, odpowiedź do 1 godziny 120 zł.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *