Znak zodiaku a talent – część I

Każdy znak zodiaku jest wyjątkowy na swój własny sposób, ma także cechy, które Go wyróżniają na tle innych, to wie praktycznie każdy. Natomiast niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że każdy znak zodiaku ma talenty, przypisane tylko im. A oto one:

Baran – Osoby urodzone jako zodiakalne Barany, mają duże szczęście w życiu, często znajdują się tam gdzie trzeba, wtedy kiedy trzeba. Mają doskonałą intuicję do zbiegów okoliczności, dzięki którym szczęście im sprzyja.

Byk – Potrafi być niezwykle taktowny, praktycznie zawsze wie, gdzie leży granica i kiedy jej nie przekraczać. Wie co, jak i kiedy powiedzieć, aby nie doprowadzić do sporu i nie wyprowadzić z równowagi, ani siebie, ani osoby z którą rozmawia.

Bliźnięta – Jak nikt inny potrafią dobierać słowa, tak aby powiedzieć dokładnie to co mają na myśli. Praktycznie zawsze potrafią wytłumaczyć wszystko i każdemu, nigdy nie mają problemu z odpowiednim doborem słów.

Rak – Są to znaki bardzo empatyczne, potrafią jak inny wczuć się w sytuację drugiej osoby, a także przewidzieć, następne wydarzenia. Intuicyjnie wyczuwają swoje otoczenia, dobrze znają się na innych ludziach.

Lew – Potrafi świetnie zarządzać swoim czasem, zawsze mają wszystko poukładane i wiedzą, gdzie i kiedy się pojawić, aby było to jak najbardziej korzystne dla Nich. Dodatkowo potrafią świetnie planować i są mistrzami logistyki.

Panna – Ma niesamowity talent do strategii. Doskonale wie, co kiedy się wydarzy, potrafi przewiedzieć przyszłość dzięki łączeniu faktów i wyciąganiu logicznych wniosków. Dzięki temu dokładnie wie, kiedy i jakie podjąć działania, aby były dla niej jak najkorzystniejsze.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *