Rytuał ochronny

Jeśli w Twoim życiu dzieją się cały czas złe rzeczy, czujesz, że masz ciągle pecha,
masz wrażenie, że ktoś inny kieruje Twoim życiem, masz obniżony nastrój, a Twoje zdrowie uległo pogorszeniu, może to być znak, że ktoś źle Ci życzy. Prawdopodobnie jest wysłana do Ciebie negatywna energia, która powoduje, że Twoje życie nie układa się tak jak powinno. Dlatego zdecyduj się na rytuał ochronny.

Dzięki niemu, nie będzie miała na Ciebie wpływu żadna zewnętrzna energia, a Ty odzyskasz wewnętrzny spokój. Uwierz i spróbuj, tak jak zrobili to inni, którzy dzisiaj są szczęśliwi, sami decydują o własnym losie i w pełni się realizują. Jeżeli innym się to udało, Tobie też może. Rytuał ochronny jest dla wszystkich, każdy ma taką możliwość, musisz ją tylko wykorzystać…

Rytuał, to wykonywany przeze mnie zabieg energetyczny, który powoduje ochronę przed zewnętrzną negatywną energią. Masz niepowtarzalną okazję otrzymać to, czego tak na prawdę pragniesz. Chcesz sobie pomóc? Tu jest to możliwe…

W jaki sposób?:
Wystarczy, że dokonasz wpłaty, prześlesz potwierdzenie i wyślesz do mnie swoją datę urodzenia, a ja w przeciągu 24 godzin napiszę Ci, kiedy i jak wykonamy rytuał. Będzie on przebiegał dwuetapowo. Otrzymasz ode mnie szczegółową instrukcję, jak również opis postępowania i działania. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Rytuał zaczyna działać od kilku do maksymalnie kilkudziesięciu dni od zakończenia. A samo wykonanie rytuału trwa zazwyczaj 7 dni.
Od Ciebie wymagana jest tylko wiara, otwartość i gotowość na zmiany, to wszystko. Daj sobie pomóc, a dokonam tego o czym marzysz.

Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.

Pamiętaj:
Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz czego chcesz. Nie czekaj, skorzystaj z tego, żeby być chronionym i realizować swoje plany i marzenia.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:

Rytuał, to wykonywany przeze mnie zabieg energetyczny, który powoduje ochronę przez złą energią. Pracuję tylko przy użyciu białej magii, korzystam z energii, którą masz w sobie, która Cię otacza i która jest w całym wszechświecie.
Masz niepowtarzalną okazję otrzymać to, czego tak na prawdę pragniesz. Chcesz sobie pomóc? Tu, w tej chwili jest to możliwe…

Daj sobie pomóc.
Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do zabiegu, nie będę czuła, że to zadziała to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.

Gwarantuję indywidualne podejście, każdy wykonany przeze mnie rytuał jest spersonalizowany, dedykowany konkretnej osobie, osobisty i szczery.

Cena – od 200 zł.

Wróżka Mariwa

One thought on “Rytuał ochronny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *