Obszerny horoskop jednej sfery na najbliższe 12 m-cy

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia uczuciowego lub zawodowego lub sfery zdrowotnej.

W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Cena 30 zł/60 zł odpowiedź do 1h KUP TERAZ

Co otrzymasz dokonując zakupu?:
Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi swoje imię i datę urodzenia oraz informacje o tym, na jakim etapie życia jesteś, z czym zamierzasz się w najbliższym czasie zmierzyć, czego się boisz w wybranej sferze. Jeżeli chcesz wiedzieć tylko to, co pokażą karty, również napisz mi o tym. Do 6 godzin wyślę Ci odpowiedź tą samą drogą. Wróżba to obszerny opis wybranej sfery na najbliższe 12 miesięcy. Korzystając z opcji Express, odpowiedź otrzymasz do godziny.

Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do wiedzy odnośnie Twojej przyszłości, to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.

Gwarantuję indywidualne podejście, nie korzystam z szablonów a każdy mój horoskop jest szczery, zgodny z tym co widzę w kartach i czuję.

Pamiętaj:
Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu, ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię robić, jak się zmienić. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia, tego co Cię czek w najbliższych 12 miesiącach w wybranej sferze życia.
Na tej samej zasadzie możesz zamówić również horoskop dla bliskich Ci osób.

Zapraszam serdecznie

– Cena standardowa 30 zł,
opcja Express, odpowiedź do 1 godziny 60 zł.

Wróżka Mariwa

One thought on “Obszerny horoskop jednej sfery na najbliższe 12 m-cy

  1. Pingback: Cennik - Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *