Długi karmiczne

Wszystko co dzieje się w naszym życiu ma swoją przyczynę i skutek.
Nic nie zostaje w próżni, bez konsekwencji. Za każdy uczynek przyjdzie nam zapłacić w tym lub kolejnym wcieleniu. Jeśli działamy na szkodę sobie oraz innym, z czasem będziemy cierpieć, będziemy nieszczęśliwi, w kółko popełniając te same błędy. To cierpienie nie jest karą, jak się powszechnie uważa, a jest nauką, lekcją, dzięki, której powinniśmy lepiej poznać samych siebie, nauczyć się postępować, inaczej, stać się lepszą wersją samych siebie. Tu podstawą jest świadomość, a dokładnie samoświadomość. Cały świat istnieje i funkcjonuje na zasadzie przyczynowo – skutkowej. Tak samo jest z nami samymi. Jeśli popełniamy w swoim życiu wiele błędów, jesteśmy egoistami, którzy żyją kosztem innych, z czasem przyjdzie nam zapłacić, a dokładnie spłacić dług, który zaciągamy wobec otaczającej nas energii.

Otaczająca nas energia to równowaga i harmonia, jeśli my swoim zachowaniem zaburzamy tą harmonię, poprzez negatywne działania, wtedy także swoim zachowaniem będziemy musieli wyrównać pozytywnym działaniem energię, tak aby wszystko działało zgodnie i harmonijnie. Często w obecnym życiu, jeśli działamy na szkodę swoją lub innych musimy z czasem naprawić swoje działania, jednak równie często skutki naszych obecnych działań są widoczne dopiero w kolejnym wcieleniu.

To się objawia, na przykład przez to, że nie możemy ułożyć dobie życia miłosnego, przyciągamy niewłaściwych partnerów. W finansach mimo wielu podejmowanych prób, cały czas nam się nie powodzi, a my wpadamy w spiralne długów. W życiu rodzinnym nie możemy znaleźć porozumienia i nasze relacje są napięte, a my coraz mocniej pogrążamy się we własnym mroku.

To są długi karmiczne, które są w nas, które musimy odpracować. Mitem jest to, że długi karmiczne musimy spłacać przez całe swoje obecne życie. Jeśli tylko pogodzisz się ze swoim losem, zaakceptujesz to, co zrobiłeś, przestaniesz działać powielając błędny schemat, a wrócisz do podstawowego prawidłowego schematu, możesz oczyścić się z długów karmicznych dzięki zabiegowi i wewnętrznej przemianie i cieszyć się pełnią życia.

Rodzaje długów karmicznych:

  1. Miłosny – brak szczęścia w miłości.
  2. Finansowy – brak powodzenia w finansach.
  3. Rodzinny – brak poprawnych relacji z rodziną
  4. Przyjacielski – brak bliskich więzi z innymi osobami.
  5. Rodzicielski – brak dobrych relacji z dziećmi.
  6. Zawodowy – brak dobrych relacji w pracy.
  7. Duchowy – brak akceptacji samego siebie, negowanie samego siebie.

Sprawdzenie rodzajów długów karmicznych – 70 zł.

Oczyszczenie/zdjęcie 1 długu karmicznego – 130 zł.

Zdjęcie długów karmicznych można wykonać, natomiast tylko dzięki zmianie swojego postępowania, akceptacji siebie, życiu w zgodzie z innymi nie będziesz tworzyć nowych długów, które potem będziesz musieć spłacać.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *