Horoskop partnerski Rak+Skorpion

To ciekawe połączenie znaków, należących do żywiołu wody. Osoby te często
bardzo dobrze się rozumieją, mają podobne podejście do życia, czasem wręcz intuicyjnie wyczuwają co druga osoba czuje lub chce powiedzieć. Dlatego jest duża szansa, że stworzą długi i szczęśliwy związek oparty na miłości i poczuciu bezpieczeństwa.

W tej relacji to zodiakalny Skorpion jest osobą dominującą. Zodiakalny Rak musi uważać, aby nie dać się zbytnio zdominować. Oba te znaki są dość zamknięte w sobie, dlatego cały czas muszą pracować na komunikacją i zaufaniem, aby przy sobie czuć się pewnie i swobodnie.

Oba te znaki mogą dać sobie poczucie bezpieczeństwa, pewność i stałe uczucie. Każde z nich tego oczekuje od partnera i dokładnie to oferuje. Zarówno zodiakalny Rak i zodiakalny Skorpion są stałe w uczuciach i są bardzo lojalni wobec swoich partnerów, dlatego relacja ta może być nie tylko na lata, ale nawet na całe życie.

Na pewno ze względu na fakt, iż oba znaki są wycofane i zamknięte w sobie relacja ta nie będzie należała do najłatwiejszych, jednak często dzięki uczuciu, które ich łączy osoby te potrafią pokonać przeszkody, które napotykają.

Wróżka Mariwa


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *