Horoskop partnerski Rak+Wodnik

To bardzo trudne połączenie osób. Każde z nich zupełnie inaczej patrzy na świat.
Rak skupia się na budowaniu ogniska domowego, na swoich emocjach i uczuciach. Wodnik jest zupełnym przeciwieństwem zodiakalnego Raka. Nie lubi mówić o uczuciach, może być odbierany jako osoba chłodna, a nawet oziębła. Zodiakalny Rak potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, pewności, że jest tą jedyną osobę. Niestety Wodnik Mu tego nie zapewni. Wręcz przeciwnie zodiakalny Wodnik potrzebuje wiele przestrzeni tylko dla siebie, kocha wolność i nie lubi być w żaden sposób ograniczany, co często jest domeną osoby urodzonej pod znakiem Raka.

Są to dwa całkowite przeciwieństwa. Jednakże w tym przypadku są małe szanse na to, że będą się dopełniać i uzupełniać. Nawet jeśli początkowo się sobą zafascynują swoimi całkiem odmiennymi światami, to z czasem najczęściej okazuje się, że dzielące ich różnice są nie do pokonania. Na pewno bez bardzo silnej pracy nad związkiem, jak i działaniami z zewnątrz, jak rytuał na miłość, bardzo trudno będzie tym osobą wytrwać w długim i szczęśliwym związku.

Zodiakalny Rak i Wodnik mogą natomiast bardzo dobrze dogadywać się na stopie koleżeńskiej a nawet przyjacielskiej. Każde z nich może poszerzyć swój światopogląd, okryć świat z zupełnie innej strony, a także lepiej poznać samego siebie i spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Dlatego warto jest starać się utrzymać tą relację mimo trudności, które będą się pojawiały.

Wróżka Mariwa


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *