Sennik – Symbolika snów – Kariera

Sny związane z karierą zawodową, zazwyczaj mają odzwierciedlenie tego co dzieje się w naszym codziennym życiu i zazwyczaj są one związane z życiem zawodowym. Czasem to nasza podświadomość podpowiada nam gdzie popełniamy błąd, albo co powinniśmy zrobić, aby udało nasze życie uległo poprawie.

Dlatego sny te traktuj jako wskazówki i staraj się zapamiętać z nich jak najwięcej.

Sen o wielkiej karierze – Sen ten oznacza, iż podążasz w dobrym kierunku, masz szansę na osiągnięcie dużego sukcesu zawodowego, o ile tylko nadal będziesz szedł w tym kierunku co obecnie.

Ktoś inny robi karierę – Sen ten oznacza, iż masz problem z podejmowaniem decyzji i za mało robisz, za dużo przyglądasz się innym, zamiast skupić się na sobie i na tym co robić, aby samemu osiągnąć sukces.

Załamanie kariery – Sen ten oznacza, iż za dużo pracujesz, zbyt wiele bierzesz na siebie i najwyższy czas aby trochę zwolnić, inaczej mocno się to odbije na Twoim zdrowiu. Jest to poważne ostrzeżenie, którego nie powinno się lekceważyć.

Problem z rozwiązaniem sprawy zawodowej – Sen ten oznacza, iż jest to najwyższy czas, aby zainwestować w siebie, w swój rozwój. Dlatego zapisz się na dodatkowe szkolenia czy kursy, a dzięki temu Twoja sytuacja zawodowa się poprawi.

Spóźnienie na ważne spotkanie – Sen ten oznacza, że coś niedobrego dzieje się w Twoim życiu prywatnym. Prawdopodobnie ze względu na Twoją pracę zawodową Twoje relacje z najbliższymi uległy pogorszeniu, dlatego jest to najwyższa pora, aby więcej czasu poświęcić rodzinie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *