Znak zodiaku a muzyka – część II

Muzyka jest nieodzownym elementem życia praktycznie każdego człowieka żyjącego
w nowoczesnym świecie.

Jest bardzo wiele rodzajów muzyki, każdy znajdzie coś dla siebie, ale zazwyczaj nie zastawiamy się co powoduje, że wybieramy ten, a nie inny rodzaj muzyki. A to właśnie znak zodiaku ma ogromny wpływ na to, jaki rodzaj muzyki preferujemy, a jaki nie.

Waga – Osoby urodzone jako zodiakalne Wagi są to niezwykle uczuciowe osoby, które często się zakochują. Dlatego sięgają przede wszystkim po utwory miłosne, przy których będą mogły się wzruszyć. Dla nich ważne jest, aby tekst wpływał na nich pozytywnie, dawał nadzieję, na lepsze jutro, a muzyka była melodyjna. Gatunek muzyki nie nie jest dla nich najistotniejszą sprawą.

Skorpion – Osoby urodzone jako zodiakalne Skorpiony, są dość skomplikowane, ale dynamiczne w swoim życiu. Dlatego najchętniej sięgają po mocne, ostre brzmienia, w których priorytetem są gitary. Często słuchają mocnego rocka lub metalu.

Strzelec – Osoby urodzone jako zodiakalne Strzelce są bardzo towarzyskie i lubi muzykę, przede wszystkim taką, która jest skoczna i taneczna. Dlatego najchętniej sięga po muzykę klubową oraz znane przeboje, przy których można się dobrze bawić.

Koziorożec – Osoby urodzone jako zodiakalne Koziorożce lubią dominować i lubią to co ostre w muzyce. Dlatego w młodości najczęściej słuchają metalu, z czasem ich sięgają po łagodniejsze brzmienia, ale zazwyczaj nadal lubią muzykę gdzie mogą słuchać gitar i perkusji.

Wodnik – Osoby urodzone jako zodiakalne Wodniki mają niestandardowe podejście do życia i tego samego szukają w muzyce. Dlatego chętnie sięgają po muzykę alternatywną, nietuzinkową, szukają niszowych zespołów. Lubią muzykę elektroniczną, potrafią sięgać po każdy gatunek muzyki jeśli tylko go zaintryguje.

Ryby – Osoby urodzone jako zodiakalne Ryby, są mocno emocjonalne i dlatego w muzyce szukają ukojenia dla ciała i ducha. Często sięgają po muzykę melancholią, aby zagłębić się w samych siebie. Lubią liryczne oraz miłosne utwory.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *