Zwierzę mocy – Kangur

Kangury to zwierzęta stadne, które zamieszkują głównie Australię i Nową Gwineę. Prowadzą nocny tryb życia, są najbardziej aktywne późnym popołudniem i wczesnym rankiem. Kangur nie pojawia się w naszym życiu, ale najczęściej wskazuje nagle będąc zwiastunem dużych i szybkich zmian w naszym życiu.

Zwierzę to pomaga wyjść poza codzienne ramy, wyzwolić się od męczącej i powracającej przeszłości i wprowadzić świeżość do naszego życia. Zwierzę to daje nam przysłowiowego kopa do działania, dodaje odwagi i siły do prowadzenia zmian w życiu i uniknięciu monotonni. Dzięki temu ssakowi mamy szansę na nowo przebudzić się w swoim życiu, rozpocząć nowy rozdział i być bardziej spontanicznym i ruszyć w końcu z miejsca, w którym cały czas jesteśmy. Jest to zachęta do realizowania swoich marzeń, aktywnego działania i realizowania swoich postanowień.


Zwierzę to uczy jak docenić wszystko to co nas otacza, jak cieszyć się z tego co mamy i zacząć myśleć pozytywnie, skupiając się na tym co dobre w naszym życiu, a nie na ciągłym zamartwianiu się i rozgrzebywaniu tego co negatywne. Tylko dzięki działaniu możemy osiągnąć to co chcemy, dlatego idźmy śmiało przez życie jak robi to kangur.


Kangur to zwierzę, które ma w sobie bardzo dużo miłości, którą obdarowuje zarówno swoją najbliższą rodzinę jak i przyjaciół. Dlatego otaczajmy się ludźmi, których kochamy i którzy nas wspierają w dobrych i złych chwilach, bo to osoby, z którymi dzielimy się naszym życiem są najistotniejszym elementem naszej egzystencji. Dlatego dawajmy i przyjmujmy jak najwięcej miłości.


Jeśli chcesz, aby w Twoim życiu nastąpiły zmiany, chcesz skupiać się na teraźniejszości, chcesz doceniać to co masz i żyć w zgodzie z bliskimi wybierz kangura na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *