Horoskop partnerski – Waga + Ryby

Jest to bardzo specyficzne połączenie osób. Kiedy się poznają często nawiązuje się między nimi nić porozumienia. Oboje są mocno uduchowieni, zwracają uwagę na piękno otaczającego świata i na pewno jest to sfera, która mocno się łączy i zbliża do siebie. Dlatego kiedy osoby spod tych dwóch znaków zodiaku się poznają to prawdopodobnie zauroczą się w sobie.

Niestety zazwyczaj jest to krótkotrwałe i potem następuje zderzenie z rzeczywistością. Każde z Was mocno buja w obłokach, przez co codzienne sprawy stanowią duży problem. Żadne z Was nie ma praktycznego podejścia do życia, co będzie powodowało pojawianie się bardzo wielu problemów związanych z błahostkami. Ponadto zodiakalna Waga może być odbierana jako zbyt chłodna przez partnera, natomiast zodiakalne Ryby mogą nie być w stanie zaakceptować zbyt chaotycznego podejścia do życia partnera.

Na pewno związek ten nie należy do łatwych i potrzebne jest mocno otworzenie się na potrzeby drugiej osoby, a także empatia, aby ta relacja przetrwała. Ponadto potrzebne jest wiele rozmów i chęć chodzenia na kompromisy, aby udało się pokonać różnice charakteru. W przypadku tej pary dobrze sprawdzi się także rytuał miłośny, który wzmocni uczucie między partnerami.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *