Horoskop partnerski – Waga + Ryby

Jest to bardzo specyficzne połączenie osób. Kiedy się poznają często nawiązuje się między nimi nić porozumienia. Oboje są mocno uduchowieni, zwracają uwagę na piękno otaczającego świata i na pewno jest to sfera, która mocno się łączy i zbliża do siebie. Dlatego kiedy osoby spod tych dwóch znaków zodiaku się poznają to prawdopodobnie zauroczą się w sobie.

Niestety zazwyczaj jest to krótkotrwałe i potem następuje zderzenie z rzeczywistością. Każde z Was mocno buja w obłokach, przez co codzienne sprawy stanowią duży problem. Żadne z Was nie ma praktycznego podejścia do życia, co będzie powodowało pojawianie się bardzo wielu problemów związanych z błahostkami. Ponadto zodiakalna Waga może być odbierana jako zbyt chłodna przez partnera, natomiast zodiakalne Ryby mogą nie być w stanie zaakceptować zbyt chaotycznego podejścia do życia partnera.

Na pewno związek ten nie należy do łatwych i potrzebne jest mocno otworzenie się na potrzeby drugiej osoby, a także empatia, aby ta relacja przetrwała. Ponadto potrzebne jest wiele rozmów i chęć chodzenia na kompromisy, aby udało się pokonać różnice charakteru. W przypadku tej pary dobrze sprawdzi się także rytuał miłośny, który wzmocni uczucie między partnerami.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *