Kto, gdzie, kiedy do Związku?

Nie musisz żyć samotnie…

Żyjesz samotnie? Twoje związki rozpadały się a Ty nie wiesz dlaczego? Nie możesz znaleźć właściwej osoby? Chcesz wiedzieć kiedy to się zmieni i co zrobić aby się zmieniło? Chcesz wiedzieć kiedy, gdzie i jak się poznacie oraz jaka ta osoba będzie?

Cena 30 zł/60 zł odpowiedź do 1h KUP TERAZ

Pomogę Ci…

W jaki sposób?:

Wystarczy, że dokonasz zakupu na tej aukcji a ja przeciągu 6 godzin wyślę Ci odpowiedź, gotowe rozwiązanie, pomoc. Dowiesz się kto, gdzie i kiedy jest Ci pisany, jak również jaka ta osoba będzie. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Każdy ma swoją “drugą połówkę” ale nie każdy może ją spotkać. To właśnie dzięki mnie nie przegapisz swojego szczęścia.

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie i swojego życia.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:

Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi swoje imię i datę urodzenia oraz krótki opis dotychczasowych problemów w związku lub po prostu ogólnej sytuacji. Do 6 godzin wyślę Ci odpowiedź tą samą drogą. W tej wróżbie sprawdzam kiedy, gdzie i jak spotkasz swoją miłość, a także jaka ta osoba będzie.

Korzystając z opcji Express, odpowiedź otrzymasz do godziny. Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do odpowiedzi, nie będę czuła odpowiedzi to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy i każdej poruszanej kwestii, nie korzystam z szablonów odpowiedzi a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.

Cena standardowa 30 zł,
– opcja Express, odpowiedź do 1 godziny 60 zł.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *