Analiza problemu

Wszyscy mamy konkretne problemy, które często nas przerastają i nie radzimy sobie z nimi. Sam problem wywołuje w nas stres, po co w związku z tym narażać się na kłopoty przy jego rozwiązywaniu.

Dzięki mnie:
– otrzymasz analizę obecnej sytuacji,
– poznasz możliwe rozwiązania,
– otrzymasz poradę jak najlepiej rozwiązać problem.

Cena 30 zł/60 zł odpowiedź do 1h KUP TERAZ

Wiem, że masz dużo pytań, wiele niepewności i wewnętrzne lęki. Możesz oczywiście zdać się na ślepy los i czekać na to co się wydarzy ale czy nie będziesz żałować, że można było czemuś zaradzić, pomóc sobie, swoim bliskim? Co, jeżeli okaże się, że można było uniknąć problemów?
Daj sobie pomóc, sprawdź co Cię czeka.

W jaki sposób?:

Wystarczy, że dokonasz wpłaty, prześlesz potwierdzenie i wyślesz do mnie opis problemu a ja w przeciągu 6 godzin wyślę Ci obszerną odpowiedź, gotowe rozwiązanie, pomoc. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia, zdrowia, finansów.
W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:

Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi imiona i daty urodzenia osób, o które pytasz oraz dokładny opis problemu. Do 6 godzin wyślę Ci bardzo obszerną i dokładną odpowiedź tą samą drogą. Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do odpowiedzi, nie będę czuła odpowiedzi to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.
Gwarantuję indywidualne podejście do każdej poruszanej kwestii, nie korzystam z szablonów odpowiedzi a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.

Koszt – 30 zł
Jeżeli Twój problem jest pilny i chcesz natychmiastową odpowiedź (do 30 min), skorzystaj z opcji:
Analiza problemu Express – cena 60 zł

Wróżka Mariwa

2 thoughts on “Analiza problemu

  1. Pingback: Cennik - Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *