Sennik – Interpretacja snu

Wszyscy codziennie przeznaczmy kilka godzin na sen. Każdej nocy mamy kilka snów, które są bardzo ważne i nie wolno ich bagatelizować. Często mary senne są zapowiedzią tego co może się wydarzyć, mogą być także ostrzeżeniem lub zachęceniem do wprowadzenia zmian w naszym życiu.

Cena 25 zł/50 zł odpowiedź do 1h KUP TERAZ

Jeśli chcesz wiedzieć co oznaczają Twoje sny, pragniesz, abym sprawdziła co oznaczają konkretne symbole i jak dany sen może wpłynąć na Twoje życie, zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

W jaki sposób?:

Wystarczy, że dokonasz wpłaty, prześlesz potwierdzenie i wyślesz do mnie opis Twojego snu, a ja w przeciągu 6 godzin wyślę Ci jego interpretację. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość, a sny odgrywają bardzo ważny element Twojego życia. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia, zdrowia, finansów.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:

Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi swoje imię i datę urodzenia oraz dokładny opis snu. Do 6 godzin wyślę Ci dokładną odpowiedź tą samą drogą. Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do odpowiedzi, nie będę czuła odpowiedzi to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.
Gwarantuję indywidualne podejście do każdej poruszanej kwestii, nie korzystam z szablonów odpowiedzi a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.

Koszt – 25 zł
Jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz natychmiastową odpowiedź (do godziny), skorzystaj z opcji:
Analiza problemu Express – cena 50 zł

Wróżka Mariwa

5 thoughts on “Sennik – Interpretacja snu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *