Rodzaje bratnich dusz

Czasem kiedy poznajemy nową osobę, czujemy jakbyśmy się znali od dawna. Od początku relacji jesteśmy swobodni, naturalni, nie musimy niczego udawać, wydaje nam się że znamy się od lat. Skąd w nas takie uczucie?

Poznaliśmy właśnie naszą bratnią duszę. Na poziome podświadomym, czujemy że już się znamy i dokładnie tak jest, poznaliście się tylko w innych wcieleniach. Los przyciąga Was do siebie w momencie, kiedy jest to nam potrzebne, bratnia dusza zawsze pojawia się z w życiu z jakiegoś powodu. Najczęściej, aby pomóc nam uporządkować własne życie. A jakie są rodzaje bratnich dusz:

Przyjaciel – Relacja, która ma szanse przetrwać nawet całe życie, o ile się o nią dba. To osoba, której w pełni ufamy i rozumiemy się praktycznie bez słów i zawsze możemy na tej osobie polegać.

Zauroczenie/kochanek – Osoba taka powoduje, że nasz świat przewraca się do góry nogami, na wszystko patrzymy z innej perspektywy, poznajemy samych siebie, często relacja ta ma związek z pierwszą miłością czy pierwszą przyjaźnią. W tej relacji jest duża chemia i mocne przyciąganie.

Dawny znajomy – Po latach spotykacie się znowu i nagle czujesz, że to inna, choć teoretycznie ta sama osoba, a Wy odbieracie na tych samych falach. To znak, że Wasze bratnie dusze wcześniej nie były gotowe na tą relacje, ale teraz jest szansa na długą przyjaźń.

Osoba na chwilę – Zazwyczaj pojawia się nagle, jest w naszym życiu dosłownie przez kilka chwil, ale relacja ta na zawsze zostaje w naszym sercu. Osoby takie pojawiają się, abyśmy się zmienili i rozwinęli wewnętrznie. Relacje te trwają kilka dni czasem kilka tygodni.

Zamknięcie przeszłości – Czasem pojawia się osoba z przeszłości w naszym życiu tylko na chwilę, tylko po to, abyśmy zamknęli stare rozdziały, rozliczyli się z przeszłością, dzięki czemu będziemy mogli być szczęśliwi tu i teraz.

Przeciwieństwo – Poznajesz osobę i choć teoretycznie jesteście zupełnie różni, nie macie ze sobą nic wspólnego to bardzo mocno się do siebie przyciągacie, a także wspaniale rozumiecie. Taka relacja jest zazwyczaj burzliwa i krótka, ale wiele wnosi do naszego życia.

Nieznajomy – Osoba, która czasem znamy kilka minut lub kilka godzin, poznajemy ją w czasie podróży czy na spotkaniu. Świetnie się Wam ze sobą rozmawia, doskonale się rozumiecie, ale Wasze drogi się rozchodzą i już nigdy nie połączą.

Druga połówka – Jest to połączenie wszystkich rodzajów bratnich dusz, najpiękniejsza i zarazem najtrudniejsza relacja. Od początku relacji wiemy, że to ta jedyna osoba, z którą chcemy spędzić nasze życie. Jednak do tej relacji trzeba być już dojrzałym, aby miała szansę na przetrwanie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *