Zaborcza, krzywdząca miłość…

Najczęściej w naszym życiu czeka nas więcej niż jedna miłość, kiedy dochodzi do rozstania za obopólną zgodą łatwiej jest nam żyć dalej. Jeśli jednak kochasz nadal, a zostajesz odrzucona i porzucona, Twoje życie często przestaje mieć sens. W takich przypadkach kobiety najczęściej próbują udowodnić sobie i otoczeniu, że to tylko okres przejściowy i zaraz znowu będą razem ze swoim ukochanym choć On często już ułożył sobie życie z kimś innym. Chodzą w miejsca gdzie bywali razem, w domu trzymają rzeczy byłego partnera, zachowują wspólne zdjęcia, czasem nawet Go śledzą czy przypadkowo na Niego wpadają. Niestety, ale też obserwują Go często przez media społecznościowe i zamiast żyć dalej, wszystkie myśli i swoje czyny kierują na Niego. Co zrobić, aby pozbyć się niechcianej, zaborczej miłości do byłego partnera?

1. Zrób porządki w domu, pozbądź się wszystkiego co Ci Go przypomina, wyrzuć wszystko, pamiętaj co z oczu to z serca.

2. Wyjdź do ludzi, spędź czas wśród innych osób, skup się na sprawach niezwiązanych z byłym partnerem.

3. Zrób coś dla siebie, spraw sobie prezent, może to być nowy ciuch, fryzura, a może dobra kolacja, zacznij samą siebie rozpieszczać.

4. Zrób listę wszystkich Jego wad, nikt nie jest idealny, Twój były partner też nie był, dlatego napisz na kartce wszystko to co Ci w Nim nie odpowiadało.

5. Przestań Go obserwować w mediach społecznościowych.

6. Znajdź nowe hobby i zacznij więcej robić dla siebie.

7. Nie bój się prosić o o pomoc, jeśli czujesz, że nie jesteś w stanie się odciąć od byłego partnera, skorzystaj z pomocy psychologa.

Jeśli mimo tych wskazówek nie radzisz sobie po rozstaniu skorzystaj z rytuały odcinającego, który pomoże Ci zamknąć ten rozdział i być na nowo szczęśliwą:https://mariwa.pl/2018/12/06/rytual-odcinajacy/

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *