Horoskop Partnerski: Wodnik + Wodnik

To połączenie dwóch wolnych ptaków, które pragną zdobywać świat i odkrywać nieznane. Każda z tych osób ceni sobie rozmowę, dlatego relacja ta często zaczyna się od koleżeństwa i przyjaźni, a dopiero z czasem przekształca się w związek. Na pewno przy poznaniu się, oboje stwierdzicie, że jest między Wami niemal magiczne połączenie, dzięki któremu rozumiecie się jak mało kto. Możecie także czuć, że jesteście pokrewnymi duszami.

Jako para możecie robić rzeczy, które były niemożliwe, z osobami urodzonymi pod innymi znakami zodiaku. Przede wszystkim razem możecie spędzać bardzo aktywnie czas, na nietuzinkowych zajęciach. Do tego, dzięki temu, że tak dobrze się rozumiecie, będziecie mieli ochotę spędzać czas we dwójkę, a nie jak to jest zazwyczaj samemu.

Na pewno problem w tej relacji jest monotonia dnia codziennego. Kiedy przychodzi szarość dnia, nikt z Was nie będzie chciał w niej uczestniczyć, przez na co dzień życie może być zaniedbywane. Szczególnie musicie uważać na kwestię finansów. Natomiast jeśli tylko się postaracie możecie stworzyć zgrany zespół i stworzyć relację na lata.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *