Znak zodiaku a skłonności do stalkingu

Rozstanie to często bardzo trudny okres życia, szczególnie dla osoby, która nie chciała kończyć związku. Część ludzi dobrze radzi sobie z tą sytuacją i odcinają się od byłego partnera, skupiając się na tym co obecnie dzieje się w ich życiu, a także robiąc plany na przyszłość. Znak zodiaku ma ogromny wpływ na to, jak przeżywamy rozstanie i czy jesteśmy w stanie spokojnie żyć dalej.

Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy mamy dostęp do social mediów, coraz więcej osób, obserwuje swojego eks. Jeśli jest to sporadyczne, to raczej nie przyniesie nam to nic dobrego, ale też nie za bardzo nam zaszkodzi. Natomiast kiedy zaczynamy śledzić praktycznie każdy jego ruch w internecie, to już jest to bardzo problematyczne.
Kto należy do tej grupy:

Ryby.
Lew.
Byk.
Panna.
Waga.

Osoby urodzone pod tymi znakami zodiaku mają największy problem, aby zamknąć ten rozdział i żyć dalej. Jeśli taka sytuacja dotyczy także Ciebie, wykonaj rytuał odcięcia, uwolnić samego siebie od cierpienia. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://mariwa.pl/2018/12/06/rytual-odcinajacy/

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *