Wewnętrzna harmonia

Ostatnio każdy z nas jest narażony na wiele dodatkowych stresów, a także zmianę trybu dotychczasowego życia. Z tego powodu jesteśmy bardziej nerwowi i łatwiej wybuchamy nawet przy drobnych sprawach. Dlatego wprowadź kilka zmian, aby łatwiej było Ci odnaleźć wewnętrzną harmonię.

Hobby – To doskonały czas, aby zacząć nowe hobby, jeśli masz więcej wolnego czasu, wykorzystaj go w ten sposób.

Ćwicz swoje wnętrze – Obecnie życie daje Ci lekcje, z której warto skorzystać, pracuj nad swoim wyciszeniem i wewnętrzną jednością

Stawiaj sobie małe cele – W najbliższych tygodniach nie bierz na siebie za dużo, jak najwięcej wypoczywaj i bądź dla siebie wyrozumiały, Twój organizm tego potrzebuje.

Myśl o przyszłości – Poświęcaj więcej czasu na marzenia i robienie planów na przyszłość, kiedy będą możliwe do realizacji, taki zastrzyk pozytywnych myśli bardzo Ci pomoże.

Nie kłóć się – To dobry czas, aby odpuszczać innym, nie wchodź w spory, nie doszukuj się tego co złe, rozładowuj napięcia między innymi osobami.

Bądź kreatywny – To doskonały czas na robienie czegoś nowego, odkrywanie swojego potencjału, wykorzystaj go.

Rozmawiaj z bliskimi – Masz niepowtarzalną okazję do poprawy relacji z bliskimi, zamiast przeglądać nowe wiadomości w internecie, poświeć ten czas na rozmowę z osobami, które są ważne dla Ciebie.

Jeśli czujesz, że masz coraz mniej energii i sił, skorzystaj z rytuału wzmacniającego, który pomoże Ci przetrwać najbliższe tygodnie. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://mariwa.pl/2018/12/12/rytual-wzmacniajacy/

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *