Problemy z komunikacją w związku a Znak Zodiaku

Choć komunikacja to podstawa funkcjonowania w dzisiejszym świecie, to w związkach, często osoby nie potrafią mówić głośno, o tym co czują, o tym czego potrzebują i pragną, a także co im nie odpowiada. Zamiast otwarcie rozmawiać z partnerem, milczą, przez co z czasem narastają konflikty i problemy w relacji. Na to czy mamy problem z komunikacją w związku ma wiele czynników, a jednym z najważniejszych jest znak zodiaku.

Rak – Osoby urodzone jako zodiakalne Raki, są bardzo emocjonalne i wszystko bardzo przeżywają. Natomiast bardzo boją się zranienia, nie chcą cierpieć, ani nie chcą, aby inna osoba przez nie cierpiała. Dlatego są mocno zamknięte w sobie i nie potrafią się dobrze komunikować w związku.

Panna – Osoby urodzone jako zodiakalne Panny mogą rozmawiać z każdym o swoich poglądach, są pewne tego co mówią i często wchodzą w spory. Natomiast jeśli chodzi o ich uczucia, to nie mówią o nich. Jest to spowodowane tym, że przede wszystkim skupiają się na uczuciach i potrzebach bliskich, a siebie usuwają w cień.

Skorpion – Osoby urodzone jako zodiakalne Skorpiony przeżywają bardzo dużo w swoim wnętrzu, często nie radzą sobie z tym co czują. Dlatego trudno jest im wyrazić słowami to, co się dzieje w ich wnętrzu, przez co rzadko otwierają się przed partnerem i mówią o swoich uczuciach, a także potrzebach.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *