Zwierzę Mocy – Pasikonik

Pasikoniki to małe owady, które potrafią skakać na wręcz niesamowite odległości. Niektóre nawet potrafią latać. Są to zwierzęta wszystkożerne, które występują na łąkach i w lasach. Pasikoniki są uważane za stworzenia, które łączą świat ludzki ze światem skrzatów i elfów. Są symbolem radości, tańców, szczęścia i kreatywności.

Kiedy pasikonik pojawia się w naszym życiu, jest zapowiedzią nadchodzących zmian, które nastąpią szybko i bardzo silnie wpłynął na nasze życie. Tak jak skoki tego owada są bardzo duże tak samo nadchodzące zmiany w naszym życiu będą ogromne. Kiedy zwierzę to wkracza do naszego życia, zachęca nas do podejmowania działań i dodaje odwagi do wprowadzania zmian. Uczy nas, aby nie nad wszystkim się zastanawiać i nie wszystko analizować, a śmiało przekraczać kolejne granice. Zachęca, aby nie kierować się w życiu rozumem, a naszymi wewnętrznymi, duchowymi potrzebami. Pokazuje, że świat jest piękny i obfity w pomysły, dlatego jeśli otworzymy się na to co nas otacza, to osiągniemy bardzo dużo i będziemy kreatywni. Jeśli jednak na swojej drodze spotkasz wiele pasikoników naraz, to jest ostrzeżenie, aby zwolnić i wsłuchać się w samego siebie.

Jeśli pragniesz by kreatywnym, kierować się impulsami w życiu i robić duże kroki w swoim rozwoju wybierz pasikonika na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *