Sztuka flirtu

Niektóre osoby mają naturalne zdolności do flirtowania i uwodzenia innych, inne wręcz przeciwnie. Co ciekawe to wcale nie wygląd decyduje o tym, czy ktoś potrafi flirtować i ma duże powodzenie u innych, ale to jak postrzegamy siebie. Jeśli pragniesz przyciągnąć uwagę drugiej osoby, to przede wszystkim musisz czuć się dobrze samemu ze sobą. Dlatego tak ważne jest, abyś czuł się dobrze i swobodnie ze sobą. Jak to zrobić?

Zacznij od tego co widać. Noś fryzurę czy makijaż, w którym czujesz się dobrze i podobasz się samemu sobie. Podobnie postępuj z ubraniami. Pamiętaj, że to że w czymś kiedyś wyglądałaś dobrze, nie znaczy że nadal dobrze na Tobie leży. Jeśli jednak będziesz się dobrze czuć w tym w czym jesteś ubrany, będzie od Ciebie emanować pozytywna energia, która już wpłynie na podświadomy flirt z kimś kto Ci się podoba.

Do tego wystarczy tylko dołożyć uśmiech. Bo to właśnie uśmiech, a nie to czy jesteśmy ładni czy nie sprawia, że flirt może się udać. Jeśli akceptujemy swoje ciało, jesteśmy zadowoleni sami z siebie, to wszystko nam idzie lepiej i nasze ciało jakby instynktownie zaczyna być bardziej atrakcyjne, a my nie mamy problemu z flirtowaniem.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *