Zwierzę Mocy – Pszczoła

Pszczoły to malutkie, ale bardzo pożyteczne owady, bez których ekosystem nie mógłby funkcjonować, a my ludzie często o tym zapominamy. Choć są niewielkich rozmiarów, to ich praca jest niezastąpiona i dzięki pszczołom możemy podziwiać piękno otaczającej nas przyrody, a także korzystać z miodu, który posiada wiele odżywczych właściwości.

Kiedy pszczoła wkracza do naszego życia, uczy nas że liczy się to co dzieje się tu i teraz, a nasza praca jest bardzo ważna, choć czasem może nam się wydawać inaczej. Owad ten pokazuje nam, że to co już było nie ma znaczenia, ważne jest co robi obecnie, jakie mamy cele i co możemy dać z siebie innym, aby być w pełni spełnionym i szczęśliwym.

Pszczoła pokazuje nam, że życie trwa teraz, dlatego nie warto odkładać planów i marzeń na inny czas. Lepiej jest realizować swoje założenia właśnie w tym momencie, to dokładnie teraz jest dobry czas realizowanie swoich celów, a nie odkładanie ich na potem.

Owad ten pokazuje nam także, że wszystko jest ze sobą połączone, Słońce, z Ziemią, kwiatami, deszczem  dając nam Nektar Życia, z którego powinniśmy korzystać. Z tego Nektaru powinniśmy korzystać i obdarowywać nim innych.

Pszczoła pokazuje nam także, że nie warto żyć chęcią zemsty i nienawiści. Ona kiedy żądli umiera, tak samo jest z nami, kiedy się mścimy, kiedy sami karmimy się negatywną energią, zabijamy samych siebie.

Jeśli pragniesz skupiać się na tym co tu i teraz, chcesz działać, a nie tylko myśleć o zmianach oraz chcesz żyć pełnią życia i dawać z siebie zawsze 100%, wybierz pszczołę na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *