Jak stworzyć harmonijny związek? Sprawdź…

Relacja partnerem jest bardzo ważnym, a często najważniejszym aspektem życia, który ma wpływ na pozostałe sfery naszego życia i na relacje z innymi osobami. Dlatego tak ważne jest, aby budować relację z partnerem, dzięki której będzie wznosić się coraz wyżej.

Przede wszystkim, aby zbudować trwałą i harmonijną relację należy partnera akceptować. Nie ma ludzi idealnych, każde ma swoje wady. Pamiętaj, że nie zmienisz partnera w siebie, a także że pokochałaś Go za to jaki był. Dlatego akceptuj Jego wady, a Wasz związek będzie spokojniejszy i oparty na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Komunikuj się z partnerem. Ważne jest, aby nie zostawiać miejsca na domysły i niedopowiedzenia. Dlatego rozmawiaj z partnerem jak najczęściej i dokładnie słuchaj tego co mówi. Pamiętaj też o zachowaniu spokoju, słowa wypowiedziane w nerwach, zawsze zaburzają energię w związku.

Zachowajcie swoją przestrzeń i granice. Każda osoba czasem potrzebuje pobyć sama ze swoimi myślami lub spotkać się z kimś bez partnera. Dajcie sobie możliwość spędzania czasu osobno, ufajcie sobie i nie sprawdzajcie się nawzajem.

W prawdziwej relacji, nie ma miejsca na noszenie masek, dlatego też bądźcie sobą, zachowujcie się naturalnie, a Wasza relacja będzie energetyczna i harmonijna.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *