Kwietniowe dzieci

Kwiecień to miesiąc przebudzenia, narodzin w świecie flory i fauny, czas ożywczy
dla ciała i ducha i dający wiele energii. Takie właśnie są kwietniowe dzieci, to osoby, które idą pewne przez świat, wiedzą czego chcą, są zdecydowane, mają własne zdanie i są pełne pasji.

Baran – Jeśli Twoje dziecko urodziło się do 19.04, to jest zodiakalnym Baranem. Dzieci spod tego znaku są niezwykle silne psychiczne i samowystarczalne. Od najmłodszych lat, pokazują, że mają swoje zdanie, które chcą narzucać innym. Nie lubią także, aby im pomagać, do wszystkiego chcą dochodzić same. Są odważne, ale także mocno impulsywne, nie lubią monotonii i nudy. Potrzebują wielu bodźców, aby się wyszaleć. Dzieci, które są zodiakalnymi baranami, w dorosłym życiu często mają stanowiska kierownicza. Konkretna branża nie ma znaczenia, ważne, aby mogły zarządzać innymi i wdrażać swoje pomysły.

Byk – Jeśli Twoje dziecko urodziło się od 20.04 to jest zodiakalnym Bykiem. Dzieci te lubią stawiać na swoim, dlatego od najmłodszych lat trzeba z nimi negocjować. Nie lubią gwałtownych zmian, działają najczęściej z rozwagą,

dzięki czemu potrafią dobrze rozwiązywać problemy. Są czasem trochę marudne, ale bardzo rodzinne, dlatego ciepłe słowo, buziak i trochę tulenia, często pomogą poprawić nastrój Byka. Zodiakalne Byki w dorosłym życiu często pracują z ludźmi, pomagają innym, dobrze sprawdzą się także w pracy z dokładnie ustalonymi zasadami, co daje im poczucie bezpieczeństwa.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *