Intuicja a Czakra Trzeciego Oka

Jak często zdarza Ci się przewidywać, co się stanie dzisiaj w pracy, co powie Twój partner, przyjaciel, sistra lub rodzice? Czy masz wrażenie, że wiesz o czym ktoś bliski Ci myśli i to się często potwierdza? Czy podejmujesz większość dobrych, ratujących Cię przed problemami decyzji? To właśnie intuicja, która jest ściśle związane z czakrą Trzeciego oka.

Jeśli czakra Trzeciego oka jest odblokowana, a energia przez cały organizm i wszystkie czakry, przepływa płynnie, to jest całkowicie połączone z tm, że więcej widzimy, czujemy, wiemy. Często może się wydawać, że to łut szczęścia, że los się do nas uśmiechnął, lecz wsłuchując się w siebie, łatwo można zauważyć, że coś nam w środku podpowiadało, żeby zrobić tak, a nie inaczej.

Jednakże nie każdy i nie zawsze ma dobrze rozwiniętą intuicję. Może być to wina po prostu zablokowanej Czakry Trzeciego oka, ale może to równie dobrze dotyczyć innych czakr, które blokują przepływ energii. Jeśli jednak czakry są odblokowane, a intuicja jest słaba, to można ją ćwiczyć. Przede wszystkim patrząc się na kolor, któremu ona odpowiada, a jest to kolor indygo.Otaczać się rzeczami o tym kolorze. Wzmacniają ją również zapachy, takie jak mięta pieprzowa, Jaśmin, imbir, melisa. Dodatkowo pomoże w tym medytacja i jak najwięcej spokoju i relaksu oraz wsłuchanie się w siebie.

A Ty masz zablokowane czakry? Sprawdź to teraz

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *