Czakry – sprawdzenie, odblokowanie

Jeśli  czujesz, że w Twoim życiu nie układa się tak, jak sobie tego życzysz.
Brakuje Ci szczęścia. Nie możesz działać, ani ruszyć z miejsca, aby zacząć zmieniać swoje życie na lepsze.

Zastanawiasz się, czemu tak się dzieje. Bardzo częstym problemem, są zablokowane czakry. To z ich powodu energia w Twoim ciele nie krąży prawidłowo.

Jeśli czujesz się:

 • osowiały,
 • zmęczony,
 • nie masz siły na nic,
 • masz obniżony nastrój,
 • często chorujesz,
 • w Twoim życiu często dochodzi do kłótni,
 • masz problemy sercowe,
 • nie możesz znaleźć szczęścia w miłości,
 • nie możesz zajść w ciążę.
 • boisz się zrobić krok w przód.

To może być znak, że masz w swoim organizmie zablokowane czakry.

Bez ich odblokowania, będziesz ciągle walczyć sam ze sobą, a każde podejmowane przez Ciebie działanie będzie przychodziło Ci z coraz większym trudem. Aby Twój organizm dobrze funkcjonował, potrzebny jest prawidłowy przepływ energii w Twoim ciele. Kiedy Twoje czakry są odblokowane czujesz się silny, zdrowy, masz w sobie pokłady energii do działania. Dzięki odblokowaniu czakr, możesz w końcu spełniać swoje marzenia, realizować się i rozwijać wewnętrznie. Odblokowane czakry, sprawią, że Twoje życie zacznie się układać w sferze uczuć, finansów, zdrowia czy powiększenia rodziny. Dzięki prawidłowo funkcjonującym czakrom odnajdziesz szczęście i spokój w miłości. Odblokowane czakry pozwolą Ci uzyskać stabilność finansową i dobrobyt. Ponadto będziesz rzadko zapadać na choroby, a Twój organizm będzie się sam regenerował. Dlatego zapraszam Cię do sprawdzenia swoich czakr. Wystarczy, że napiszesz do mnie, a ja sprawdzę czy masz zablokowane czakry.

Koszt sprawdzenia jednej czakry to 10 zł, sprawdzenie wszystkich czakr to koszt 70 zł.

Odblokowanie jednej czakry to koszt 70 zł.

Masz wpływ na swoje życie. W krótkim czasie możesz odzyskać siły witalne, a Twoje życie może w końcu zacząć układać się tak jak tego pragniesz. Pamiętaj, że jeśli nic nie zrobisz to nic się nie zmieni, a na pewno nie na lepsze. A im dłużej negatywna energia krąży w Tobie, tym jest Ci coraz ciężej i czujesz się coraz gorzej, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Niech ten rok będzie dla Ciebie przełomowym, a Ty poczuj się szczęśliwy we własnej skórze.

W Twoim ciele znajduje się 7 czakr. Oto one:

 1. Czakra Korzenia  (pierwsza) – odpowiada za wolę życiową, pragnienie przetrwania, a także za płodność.
 2. Czakra Święta (druga) – odpowiada za radość życia, poczucie własnej wartości, zwiększa witalność.
 3. Czakra Splotu Słonecznego (trzecia) – wzmacnia poczucie władzy, siłę i dominację.
 4. Czakra Serca (czwarta) – umacnia miłość do innych i do siebie, odpowiada za wewnętrzny spokój oraz rozwój duchowy.
 5. Czakra Krtani (piąta) – odpowiada za komunikatywność, kreatywność, zwiększa autoekspresję a także poczucie odpowiedzialności.
 6. Czakra Trzeciego Oka (szósta) – wzmacnia wewnętrzne widzenie, odpowiada za inspirację, wewnętrzny wgląd w siebie, a także panowanie nad własnymi myślami oraz medytację.
 7. Czakra Korony (siódma) – To źródło poszerzonej świadomości, rozumu, intuicji, jest to połączenie z wewnętrznym Ja, Czakra ta daje poczucie jedności wewnętrznej.

2 thoughts on “Czakry – sprawdzenie, odblokowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *