Uratuj swój związek

img13Miłość, związek, relacje i szara codzienność. A potem coraz częstsze kłótnie, krzyki, agresja, wieczne wypominanie sobie wszystkiego. To nie tak miało być…. Jestem tu po to aby Ci pomóc. Mogę dać Ci wskazówki co zrobić aby uratować Wasz związek. Nie twierdzę, że to będzie łatwe, ale wiem, że można uratować większość relacji.

Czujesz, że coś jest nie tak, masz podejrzenia, wątpliwości. Dociekania o co chodzi, prowadzą do kłótni, cichych dni. Jesteś na huśtawce emocjonalnej i nie wiesz co zrobić? Daj sobie pomóc. Oczywiście możesz to zakończyć, rozstać się ale najpierw zrób wszystko, żeby nie mieć pretensji do siebie, wyrzutów sumienia a przede wszystkim nie żałować, że nie zostało zrobione wszystko, żeby to naprawić, uratować.
Wiem, że masz dużo pytań, wiele niepewności i wewnętrzne lęki. Możesz oczywiście zdać się na ślepy los i czekać na to co się wydarzy ale czy nie będziesz żałować, że można było czemuś
zaradzić, pomóc sobie? Co, jeżeli okaże się, że można było uniknąć problemów?
Daj sobie pomóc, naprawić swój związek.

Cena 80 zł lub 160 zł odpowiedź do 1h KUP TERAZ

W jaki sposób?:
Wystarczy, że dokonasz wpłaty i wyślesz do mnie Wasze daty urodzenia i krótki opis relacji a ja w przeciągu 6 godzin wyślę Ci obszerną odpowiedź, gotowe rozwiązanie, pomoc. Korzystając z opcji Express, odpowiedź otrzymasz do godziny. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.

Pamiętaj:
Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia, zdrowia, finansów.
W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Co otrzymasz dokonując tego zakupu?:
Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi Wasze imiona i daty urodzenia oraz krótki opis etapu relacji. Do 6 godzin wyślę Ci bardzo obszerną i dokładną odpowiedź tą samą drogą. Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do odpowiedzi, nie będę czuła odpowiedzi to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.
Gwarantuję indywidualne podejście do każdej poruszanej kwestii, nie korzystam z szablonów odpowiedzi a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.
Jeżeli preferujesz inny sposób naszej komunikacji tj. sms, komunikator, napisz mi o tym a
na pewno znajdziemy korzystne rozwiązanie.

Zapraszam serdecznie

– Cena standardowa 80 zł,
– opcja Express, odpowiedź do 1 godziny 160 zł.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *