Magiczne Rośliny – Miłorząb

Miłorząb, nazywany japońskim, to drzewo ogrodowe o niezwykłych właściwościach. Japończycy widzą w nim nadzieję i czas zmiany na lepsze. Miłorząb rosnący w ogrodzie zwiastuje pomyślność, zdrowie i siłę. I coś w tym jest, gdyż drzewo to, jest jednym z najsilniejszych, przetrwało od czasów ery mezozoicznej, a obecne najstarsze okazy mają prawie 3500 lat.

Dzięki swoim niesamowitym w składzie sokom, roślina ta, jest zaiste remedium na wiele dolegliwości. I tak, od czasów starożytnych, po dzień dzisiejszy jest stosowana na poprawę pamięci, zwalczanie migreny, poprawę ukrwienia mózgu. Podaję się ją również w stanach lękowych i depresyjnych. A co ciekawe, ma swoje zastosowanie we wspomaganiu leczenia takich chorób jak miażdżyca, demencja, a nawet Alzheimer.

Magia miłorzębu japońskiego, polega na tym, że jego skomplikowany skład chemiczny, to gotowy eliksir młodości. Sprawia, że naczynia krwionośne się rozszerzają, są bardziej dotlenione, skóra widocznie odprężona. Zacznij używać tej rośliny do picia kąpieli i nacierania, a w magiczny sposób opóźnisz procesy starzenia.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *