Magiczne zwierzęta – Wilk

Wilk jest zwierzęciem wielkiej mocy. Pokazuje ogromną siłę, chęć przetrwania,
walki, ale także uczy pokory i życia w stadzie. Wilk jest duchowym przewodnikiem, do którego podchodzi się z szacunkiem.

To niesamowite zwierzę było czczone i wielbione od czasów starożytnych. Było zwierzęciem znanym już w Rzymie, gdzie czcili go Romulus i Remus, ponadto Apollo wybrał wilka na swoje zwierzę przewodnie.

Wilk jest bardzo silnie połączony z energią księżyca. Jest indywidualistą, który poszukuje własnej drogi, niezależnej od innych. Z drugiej strony, kiedy decyduje się połączyć z partnerką, tworzy parę na całe życie, jest wierny i oddany.

Wilk jest bardzo dobrym nauczycielem. Może Cię nauczyć jak wsłuchiwać się w siebie i własne przekonania, podążać

wybraną przez siebie ścieżką. Wilk uczy wierności, oddania najbliższym, a także życia w stadzie (rodzinie). Uczy życia w równowadze i harmonii, zachowaniu umiaru i odnalezienia własnej drogi, niezależnej od innych.

Wilki mają niemal nieomylny instynkt, mogą Ci pomóc wejść na drogę duchową, pomoc Ci rozwijać się wewnętrznie. Ponadto wilk przestrzega przed chciwością, uleganiu naciskom grupy, zachowując przy tym pokorę. Wilk potrafi się świetnie komunikować, dzięki czemu zachowuje równowagę między potrzebą samotności a życiem w stadzie.

Jeśli chcesz walczyć o siebie, własną niezależność i szczęście, wilk powinien stać się Twoim przewodnikiem duchowym.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *