Sennik – Symbolika snów – Wakacje

Sen o wakacjach należy do jednych z najprzyjemniejszych, kto w końcu nie chce znaleźć się na rajskiej plaży, w gronie najbliższych, odpoczywając i delektując się każdą minutą spędzoną na odpoczynku. Jednak sny wakacjach mają często głębsze znaczenie.

Wyjazd/wylot na wakacje – Sen ten oznacza, iż jesteśmy przemęczeni, pragniemy odpoczynku, relaksu, dobrej zabawy. Ważne jest, aby oderwać się do codziennych obowiązków i zregenerować się zarówno psychicznie, jak i fizycznie.

Podróż do dalekiego kraju/ długa podróż – Sen ten oznacza, iż cały czas przekładamy urlop, nie mamy czasu, aby zrealizować postanowienia związane z wakacjami, cały czas są sprawy ważniejsze, a wczasy schodzą na dalszy, bliżej nieokreślony plan.

Wakacje z bliskimi – oznacza to, iż mamy dobre stosunki, z osobami które są dla nas ważne w życiu, chcemy z nimi spędzać czas i wspólny relaks. Sen ten oznacza także, iż czujemy się komfortowo wśród bliskich.

Sen o wakacjach nad morzem – Sen ten oznacza, że za bardzo przejmujemy się tym, co negatywne w naszym

życiu, nie widzimy pozytywów, jest t znak, że należy bardziej doceniać to, co mamy.

Sen o wakacjach w górach – Sen ten oznacza, czeka nas zmiana, jesteście na drodze do pokonania naszych wewnętrznych słabości, z którymi tylko my sami możemy sobie poradzić.

Powrót z wakacji – Sen ten oznacza, iż powinniśmy więcej czasu poświecić swoim codziennym obowiązkom, bardziej przykładać się do powierzonych zadań, a nie robić coś tylko na pół gwizdka.

Pakowanie się na wyjazd – Sen ten oznacza, iż czekają nas zmiany, w życiu, coś niespodziewanego i ciekawego. Możemy spodziewać się przygody i poznania nowych ludzi.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *