Wrześniowe dzieci

Wrzesień to miesiąc bardzo różnej pogody i temperatury. Podobnie jest z dziećmi urodzonymi w tym czasie. W zależności od tego, w której części września dziecko się urodziło, może mieć zupełnie inny charakter, niż sąsiadujący z nim w horoskopie znak zodiaku.

Jeśli Twoje dziecko urodziło się do 22.09 to jest zodiakalną Panną, natomiast jeśli urodziło się od 23.09 to jest zodiakalną Wagą.

Panna – Dzieci te od małego często zachowują się jak dorośli. Zazwyczaj są bardzo inteligentne, lubią rozmawiać z dorosłymi na wiele tematów. Pragną zdobywać wiedzę, dlatego zadają dużo pytań, są przy tym skrupulatni i dokładni. Są raczej dziećmi niewymagającymi, są skromne, zdyscyplinowane i często trochę żyję we własnym świecie, we własnym myślach. W zabawach nie uczestniczą tak chętnie, jak ich rówieśnicy, chyba że są to gry logiczne. Nie lubią dominować, dlatego nie walczą o rolę lidera grupy. Dużo obserwują, są mocno krytyczne wobec siebie i wobec innych ludzi. Podchodzą bardzo racjonalnie do życia. Należy je często i mocno doceniać, ponieważ niestety sami zaniżają swoją samoocenę. W życiu dorosłym sprawdzą się dobrze jako nauczyciele, laboranci, naukowcy, księgowi, lekarze, weterynarze, redaktorzy czy analitycy.

Waga – Są to specyficzne dzieci. Na zewnątrz zazwyczaj spokojne i opanowane, chcące zawsze działać sprawiedliwe, a w środku często posiadające wiele sprzecznych i skrajnych emocji. Dzieci te są szczęśliwe, doceniają to, co mają, natomiast dość często się kłócą, chcąc udowodnić swoje zdanie. Są wesołe i pogodne. Zodiakalna waga potrafi znaleźć argumenty po jednej i drugiej stronie, dlatego często ciężko jest jej opowiedzieć się oo jednej  ze stron i jasnego określenia swojego zdania. W szkole jest lubiana, ma wiele znajomych. Z natury jest leniwa i woli, aby to inni wykonywali większość prac. Jest kreatywna i potrafi działać na dużą skalę. Jest urodzonym liderem, ale często nie chce się jej uczestniczyć w różnych wydarzeniach i organizować oraz planować dane przedsięwzięcia. Jeśli jednak się na to zdecyduje to wszyscy są zachwyceni. Często dzieci urodzone jako zodiakalne Wagi posiadają zdolności manualne. W życiu dorosłym często zajmuje stanowiska związane z komunikacją takie jak prawnik, rzecznik prasowy, dziennikarz czy redaktor, a także doradca.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *