Dzieci urodzone w lipcu

Lipiec miesiąc praktycznie najcieplejszy w roku. Nasycone barwy, mocne i wyraziste, smaki, wiele energii i radości. W tym miesiącu możemy zarówno mocno się poparzyć słońcem, jak i zmarznąć przy zimnym deszczu czy burzy. Takie właśnie są lipcowe dzieci, wszystko odbierają bardzo emocjonalnie, reagują mocno na bodźce z zewnątrz. Jeśli Twoje dziecko urodziło się do 22.07 to jest zodiakalnym Rakiem, natomiast jeśli urodziło się od 23.07 to jest zodiakalnym Lwem.

Rak – Dziecko, które od małego bardzo mocno wszystko przeżywa, potrzebuje wiele ciepła, opieki i troski ze strony rodziców. Ma bardzo dobre serce, chce, aby każdy je lubił. Pragnie sprawić każdemu, kogo zna drobne przyjemności, nie lubi, kiedy jest zbyt hałaśliwie i głośno. Najlepiej czuje się w domowym zaciszu, wśród najbliższych, chce czuć się kochane i potrzebne. Nie zawsze powie o swoich potrzebach dlatego tym bardziej rodzice powinni pamięć, iż dziecko takie wymaga wiele czułości i bliskości. W dorosłym życiu często zajmują stanowiska związane z opieką czy pomocą innym ludziom, dzięki czemu czują się potrzebni, a także realizują się w życiu.

Lew – Dzieci urodzone jako zodiakalny Lew jest śmiałe i otwarte. Potrafią dobrze odnaleźć się w różnych sytuacjach. Wśród rówieśników oraz dorosłych chcą się wykazać od jak najlepszej strony. Bardzo dobrze czują się w towarzystwie, dużo mówią. Czasem bywają mocno uparte i trudno ich przekonać do zmiany stanowiska. Lubią dominować od najmłodszych lat, także pokazują to w domu. Rodzice muszą ich od małego uczyć przestrzegania reguł i dopasowywania się do reszty. Bardzo łatwo je zranić, dlatego należy uważać na to, co się mówi, są poddani na ocenę innych osób. Z drugiej strony mają dużą siłę przebicia i mocno wierzą w siebie, dlatego odnoszą sukcesy na różnych polach, jak mało kto. W życiu dorosłym często zajmują stanowiska kierownicze.

Wróżka Mariwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *