Sennik część XXXXIV – Wirus komputerowy

Komputery są nieodłącznym elementem życia człowieka w XXI wieku. Często przed komputerem spędzamy więcej czasu niż z rodziną. Dlatego sny związane z komputerami, są coraz bardziej powszechne. Sny, w których nasz komputer jest zawirusowany zazwyczaj oznaczają, że nie radzimy sobie z problemami w codziennym życiu. Czasem też interpretuje się te sny,  jak metaforę dokładnego, logicznego działania. Wszystko oczywiście zależy od szczegółów.

Wirus podczas grania – Sen ten oznacza, iż w najbliższym czasie czeka nas niepowodzenie tam gdzie w ogóle się go nie spodziewamy. W momencie kiedy będziemy mieli się relaksować spotkają nas duże trudności i nieprzyjemności.

Wirus podczas pracy na komputerze – Sen ten oznacza, że czekają nas problemy zawodowe. Ewidentnie będą czynniki działające na naszą niekorzyść, przez które nie osiągniemy zamierzonego celu.

Wirus podczas uruchamiania komputera – Sen ten oznacza, że czekają nas duże trudności na wielu płaszczyznach, z którymi nie będziemy sobie mogli poradzić. Będzie potrzebna pomoc osób trzecich, aby naprawić sytuację.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *