Horoskop partnerski: Wodnik+Ryby

Kiedy osoby spod tych dwóch znaków zodiaku się poznają rzadko pragną, aby ich relacja się rozwijała. Są to zupełnie dwa odmienne charaktery, które niestety w tym przypadku się nie dopełniają, a wręcz czasem odpychają. Dlatego jeśli dwoje ludzi spod tych dwóch znaków zodiaku postanawia być razem, to muszą się nastawić na bardzo trudną relację, w której będzie im ciężko wytrwać.

Przede wszystkim osoba urodzona jako zodiakalne Ryby może być zbyt uczuciowa i zbyt zamknięta w sobie dla partnera. Natomiast zodiakalny Wodnik może okazać się zbyt mało uczuciowy i pochłonięty innymi sprawami niż związek. Kiedy osoba spod znaku Ryb woli zostać w domu i cieszyć się przebywaniem tylko z partnerem, zodiakalny Wodnik pragnie ten czas spędzić w towarzystwie znajomych, najlepiej w hałaśliwym miejscu, w którym dużo się dzieje.

Intelektualny Wodnik może nie rozumieć romantycznej i marzycielskiej natury partnera, a ten z kolei nie będzie w stanie zaakceptować luźnego i swobodnego podejścia do życia swojego wybranka. Dlatego, aby ta relacja przetrwała potrzebna jest ogromna praca z obu stron, otwartość i akceptacja partnera, bez prób zmieniania go.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *