Horoskop Urodzeniowy – 13 Maja

Osoby urodzone 13 maja:

Człowiek urodzony 13 maja jest przede wszystkim niezmiernie wrażliwy. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Wenus, jest nastawiony na pomoc innym. Potrzeba działania na rzecz innych jest w nim tak silna, że niekiedy nie zauważa, że jest wykorzystywany przez tych, którzy nie do końca sami sobie nie radzą. Niemniej niewielkie porażki nie są w stanie go złamać, gdyż jest pewny siebie, swojej wartości i jest silny psychicznie. Potrafi radzić sobie z problemami, dzięki wewnętrznej sile i odporności psychicznej. Człowiek ten jest też niezwykle kreatywny i pomysłowy. Nie pozostaje przy tym w sferze wymyślania, a stara się jak najszybciej i z dużym powodzeniem, wcielać swoje pomysły w życie.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 13 maja jest wszechstronnie uzdolniony, kreatywny, pracowity i nastawiony na pomoc oraz opiekę. Jest też bardzo ambitny i odważny.

Co do wad, to człowiek ten jest nadmiernie przekonany o swojej racji i nieomylności, przez co nie jet w stanie zrealizować wszystkiego, co sobie założył.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Byk
Planeta opiekuńcza: Wenus
Kamień: Szmaragd
Roślina: Fiołek

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *