Letnie kwiaty miłości

Lato to czas pełen barw, zapachów i piękna, które nas otacza.
W tym czasie warto jest skorzystać z darów natury, dzięki którym nasza relacja się wzmocni, a my będziemy mogli czerpać całymi garściami z naszego udanego związku. Nie potrzebne są duże wydatki, wystarczy przejść się na łąkę samemu zerwać kwiaty lub udać się na pobliski targ i kupić kwiaty działkowe czy ogrodowe, które dodadzą pozytywnego nastroju i wzmocnią Waszą relację.

Kwiaty, które korzystnie wpłyną na relację partnerską: słonecznik, mak, rumianek, lawenda, hortensja, mieczyki.

Słonecznik – Kwiat ten wzmacnia bliskość między partnerami, łagodzi stres i usuwa napięcie między osobami w związku. Jest on bardzo zalecany przy poczęciu dziecka, dzięki niemu można spodziewać się nawet bliźniaków. Dodaje szczęścia i wzmacnia miłość.

Mak – Pomaga pogodzić się skłóconym partnerom, wzmacnia także atrakcyjność partnerów, dlatego dobrze jest go

mieć blisko łóżka. Ponadto kwiat ten pomaga odciąć się od przeszłości i skupić na tym, co łączy obecnie partnerów.

Rumianek – Kwiat ten dodaje wigoru, wzmacnia życie erotyczne, pomaga przełamać nudę i monotonie w łóżku. Warto mały bukiecik mieć blisko łóżka, najlepiej w pobliżu okna. Można także wysuszone płatki trzymać pod lub w poduszce.

Lawenda – Harmonizuje pracę Czakr, uspokaja wewnętrznie, powoduje, iż jesteśmy łagodniejsi wobec partnera, szybciej odpuszczamy i nie prowokujemy kłótni. Lawendę można stosować nie tylko jako ozdobę, ale także w kuchni.

Hortensja – Wzmacnia wiarę w związek, samego siebie i partnera. Powoduje wewnętrzne wyciszenie i wzmocnienie relacji między partnerami. Uwrażliwia, sprawia, iż jesteśmy bardziej otwarci na potrzeby partnera i dostrzegamy to, co jest istotne w związku.

Mieczyki – Kwiaty te pomagają dostrzec w partnerze, to co dotąd było ukryte, doceniać partnera za to, jaki jest naprawdę. Pomagają także nauczyć się wyrażać swoje potrzeby w związku w sposób delikatny, aczkolwiek stanowczy.

Mariwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *