Horoskop Urodzeniowy – Listopad

1 listopada

Osoba urodzona 1 listopada jest bardzo silna wewnętrznie. Posiada bardzo dużo zdolności, przede wszystkim do osiągania swojego celu. Ma w sobie bardzo dużo samozaparcia, a największą motywacją, jest to, żeby być lepszym od innych, żeby się wyróżniać. Absolutnie nie lubi być porównywana do innych, ale bardzo lubi być doceniana i chwalona. Lubi górować, przewodzić i dominować, niewątpliwie dzięki sile planety patronującej jaką jest Mars. Czyni go to dobrym przywódcą, przełożonym, liderem.

Człowiek urodzony 1 listopada ma wiele zalet, jest inteligentny, łatwo przyswaja wiedzę, jest mądry życiowo. Bliscy cenią go za dyskrecję, takt, oraz to, że jest dobrym i oddanym przyjacielem. Nie jest jednak pozbawiony wad, do których niewątpliwie należy przebiegłość, jeśli chodzi o osiąganie celu, skłonności do manipulowania innymi, a w skrajnych przypadkach do krzywdzenia tych, których kocha. Choć te cechy nie są częste, uaktywniają się głównie, kiedy osoba ta, jest niedoceniana, czuje się niespełniona i niedowartościowana.

Personalizacja:Znak
Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Malachit
Roślina: Bez

2 listopada

To, co wyróżnia osobę urodzoną 2 listopada, jest jej skrytość i dystans do ludzi. Nawet najbliższe osoby, nie znają jej do końca, bo nie daje się poznać, a gra i ukrywa się przed światem bardzo dobrze. To jest tym bardziej dziwne, że nie wynika to z braku pewności siebie i siły wewnętrznej, bo tej, osoba urodzona 2 listopada, dzięki Marsowi, planecie patronującej, ma bardzo dużo. Niczego się nie boi, ale wierzy tylko sobie.

Głównymi jej zaletami są: umiejętność gry aktorskiej, dyplomacja i umiejętność zachowania się w każdej sytuacji, nie tracąc przy tym zimnej krwi. Jest pewny siebie i swoich racji i potrafi ich bronić. Człowiek urodzony 2 listopada wad posiada dosyć dużo i najbardziej są one odczuwalne dla innych osób, w tym jego bliskich. Jest nieszczery, potrafi nadużyć zaufanie tych, którzy go nim obdarzyli. Nie liczy się z innymi, nie ma problemu, żeby grać na uczuciach, jest przebiegły. Stale podnosi sobie poprzeczkę i oczekuje tego samego od innych. Szanuje tylko równych sobie.

Personalizacja:Znak
Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Turmalin
Roślina: Chryzantema

3 listopada

Osoba urodzona 3 listopada jest przede wszystkim elokwentna i taktowna. Dzięki planecie opiekuńczej, jaką jest Pluton, ma w sobie bardzo dużo empatii, umiejętności docierania do innych. Wie jak mówić, żeby inni słuchali i wie jak przekonywać, żeby wierzyli. Jest sumienna, zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków i zadań. Człowiek urodzony 3 listopada jest wrażliwy o artystycznej duszy. Wszystkie te cechy składają się na to, że jest człowiekiem lubianym, często wynoszonym na piedestał, potrafi zdobyć zaufanie innych i stać się wzorem do naśladowania. Nie wzbrania się przed tym, wręcz przeciwnie, lubi, a nawet potrzebuje być w centrum zainteresowania.

Główne zalety osoby urodzonej 3 listopada to bez wątpienia klasa i zdecydowanie. Jest też drobiazgowy, nie pozwala sobie na błędy, lubi ludzi i dużo robi dla innych. Nie posiada dużo wad, a główną jest nadmierne dążenie do dominacji oraz oczekiwanie na to, że inni powinni mu ustępować.

Personalizacja:Znak
Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Pluton
Kamień: Hematyt
Roślina: Chryzantema

4 listopada

Człowiek urodzony 4 listopada jest przede wszystkim opanowany i zdyscyplinowany, a dzięki opiekuńczej planecie Mars również silny, z bardzo dużą potrzebą własnej niezależności. Jest to osoba, która niewątpliwie wyróżnia się na tle innych taktem, pomysłowością i kreatywnością. Ma wszelkie predyspozycje charakterologiczne, żeby osiągnąć sukces. Nie jest to, w przypadku człowieka urodzonego 4 listopada bogactwo, a zdecydowanie samostanowienie o sobie. Nie toleruje, jak ktoś wtrąca się w jego życie, stara się nim kierować, nie przyjmuje nawet dobrych rad.

Główne zalety osoby urodzonej 4 listopada to zdecydowanie, umiejętność planowania i realizacji wyznaczonych celów, samorealizacja. Jest ona inteligentna i posiada umiejętność kreatywnego, nieszablonowego działania, które przynoszą bardzo dobre efekty. Niewątpliwie, jak każdy, człowiek ten posiada również wady. Przede wszystkim jest zdystansowany, ma problemy z nawiązywaniem prawdziwych przyjaźni, poprzez problemy z zaufaniem. Nie uznaje kompromisów.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Jaspis
Roślina: Mak

5 listopada

Człowiek urodzony 5 listopada niewątpliwie ma problem komunikacyjny z innymi osobami, trudno jest Mu nawiązać trwałe relacje. Przyczyniły się do tego, aż dwie planety opiekuńcze, jakimi w tym wypadku są Mars i Pluton. Ta pierwsza dała mu dużo siły, niezależności, a druga wrażliwości i niepewności. I tak człowiek ten bardzo chce i potrzebuje uczuć i bliskości drugiej osoby, a jednocześnie niedostępny, niezależny i samowystarczalny. Trudno jest mu znaleźć kogoś, kto go zrozumie i z kim będzie w pełni szczęśliwy. Jednakże człowiek urodzony 5 listopada jest szczęśliwy, kiedy może realizować swoje marzenia, dążyć do celu, realizować się na wielu polach. Posiada dużo zainteresowań, czasami niebanalne hobby, w tym się spełnia i jest to dla niego bardzo ważne.

Niewątpliwą zaletą człowieka urodzonego 5 listopada, jest jego konsekwencja, pracowitość i dbałość o swoje interesy. Jeśli chodzi o wady, to góruje w nim duży problem z egoizmem, okazywaniem uczuć i empatią, co nie przysparza mu przyjaciół.

Personalizacja:Znak
Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Pluton, Mars
Kamień: Rubin
Roślina: Orchidea

6 listopada

Człowiek urodzony 6 listopada dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Pluton, kieruje się w życiu głównie tym, co czuje. Najważniejsze jest dla niego to, co podpowiada mu serce, a nie rozum. Jest bardzo towarzyski, kocha ludzi i chce z nimi spędzać jak najwięcej czasu. Problemem jest to, że za bardzo wszystkim wierzy i ufa, łatwo go przez to oszukać. A ponieważ jest bardzo wrażliwy, to każdą taką sytuację mocno przeżywa, załamuje się, choć nie łatwo przychodzi mu uczenie się na swoich błędach i często je powtarza. Człowiek ten jest pracowity, dużo robi dla innych, mniej dla siebie. Nie obca jest mu praca dla idei i celów wyższych.

Jego główną zaletą jest stałość i wierność. Człowiek urodzony 6 listopada nie zdradza, ważne są dla niego tradycyjne wartości rodzinne, a dom to jego twierdza i oaza, choć uwielbia przyjmować gości i dzielić się tym, co ma. Jeśli chodzi o wady, to największą jest niewątpliwie przesada. Wszystko, co go spotyka w życiu, jest przez niego wyolbrzymione, problemy zawsze widzi większymi niż są. Wszystko drąży, analizuje, przejmuje się i pisze czarne scenariusze.

Personalizacja:Znak
Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Pluton
Kamień: Opal
Roślina: Mak

7 listopada

Niestabilność emocjonalna i wrażliwość, to dwie cechy, które najlepiej oddają charakter osoby urodzonej 7 listopada. Wynika to z opieki planety patronującej, jaką jest Pluton. Osoba ta, jest bardzo bogata wewnętrznie, wszystko przeżywa mocniej niż inni, wszystko ją przerasta, jest za duże, za silne. Dużo bardziej odczuwa wszystkie bodźce, ale też zapachy, smaki, radość, smutek, przygnębienie. Bardzo szybko wpada ze skrajności w skrajność. W jednej chwili się śmieje, żeby za chwilę popaść w absolutny smutek. Człowiek ten jest bardzo często niespokojny, nie może sobie nigdzie znaleźć miejsca. Cały czas działa, realizuje swoje pomysły, a dzięki swojej inteligencji ma ich dużo. Potrafi tym zaimponować innym.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 7 listopada jest sumienny i obowiązkowy, można mu powierzyć każde zadanie, a on zrobi wszystko, żeby je zrealizować. Odnośnie wad, należy stwierdzić, że jest nadmiernie krytyczny, obcesowy, nie przejmuje się nikim poza sobą. Jest bardzo trudny w relacjach, bardzo dużo wymaga od innych, bywa, że więcej niż od siebie.

Personalizacja:Znak
Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Pluton
Kamień: Granat
Roślina: Kaktus

8 listopada

Dla człowieka urodzonego 8 listopada, jedną z najważniejszych rzeczy, jest jego siła wewnętrzna, opanowanie i wnikliwość. Jest dobrym obserwatorem, widzi więcej, bardzo dobrze wyczuwa innych. Wie czego od niego chcą, domyśla się o czym myślą, jakim tokiem myślenia podążają. Jego opiekun Mars obdarzył Go odwagą, którą wykorzystuje na co dzień. Nie ma problemów z mówieniem tego, co myśli, nawet jeśli nie jest to miłe, dla słuchacza. Jest szorstki i wymagający, może sprawiać wrażenie, że nie szanuje innych, ale są to tylko wygórowane oczekiwania. Nie ma w sobie dużo empatii, trudno mu przychodzi dziękowanie, czy okazywanie wdzięczności. Ale jeśli jest taka potrzeba nie ma oporów, żeby pomagać i udzielać wsparcia. Bardzo się stara i we wszystkim jest dokładny i sumienny.

Jego główne zalety, to zaangażowanie, pomoc innym, bez oczekiwania wdzięczności, czy rewanżu, błyskotliwość, inteligencja, pomysłowość, zaradność. Jeśli chodzi o wady, to nie da się nie zauważyć u człowieka urodzonego 8 listopada, zawziętości w gniewie, ciętego języka, odzywania się na pograniczu obrażania.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Ametyst
Roślina: Kaktus

9 listopada

Osoba urodzona 9 listopada jest przede wszystkim szczera i otwarta na innych. Lubi ludzi prawdomównych, nie toleruje kłamstwa i niedomówień. Jej planeta opiekuńcza, którą jest Pluton odpowiada za to, że najważniejsi dla tej osoby, są ludzie. Ale jest to osoba wymagająca, zarówno od siebie, jak i od innych. Człowiek ten jest zacięty i zaciekły w swoich postanowieniach. Łatwo zrobić sobie z niego wroga, przy czym nie da się już tego odwrócić. Jest bardzo uparty. Bardzo ważne są dla niego uczucia, rodzina. Nie może żyć w samotności, jest bardzo kochliwy.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 9 listopada bardzo dba o bliskich. Potrafi poświęcić się całkowicie dla rodziny. Jest obowiązkowy, terminowy i solidny we wszystkim, co robi. Nie jest jednak wolny od wad, takich jak skłonności do przesadzania, nerwowość, wybuchy gniewu. Jest też nieustępliwy, jeśli kogoś nie lubi, jest bardzo nieprzyjemny, potrafi obrazić, okazać całkowity brak szacunku. Dodatkowo źle znosi wszelkiego rodzaju ograniczenia.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Pluton
Kamień: Opal
Roślina: Kaktus

10 listopada

Osoba urodzona 10 października jest pod całkowitym wpływem planety opiekuńczej, jaką jest Mars. Dzięki temu, rzeczą dla niej najważniejszą jest dążenie do niezależności i władzy, oprócz tego niewiele się w jej życiu liczy. Absolutnie nie można nic jej narzucić, gdyż wszystko neguje i wydaje jej się, że wszystko wie lepiej. Ma bardzo mało autorytetów, sam się za taki uważa. Bardzo źle znosi i przejmuje się krytyką. Jest to człowiek aktywny, nastawiony na działanie i przejmowanie inicjatywy i bardzo odważny. Potrafi podejmować się takich wyzwań, które dla innych są poza zasięgiem, dzięki czemu zdobywa uznanie.

Człowiek urodzony 10 listopada posiada szereg zalet, jest odważny, nietuzinkowy, inteligentny, pomysłowy. Nie ogląda się na innych, nie oczekuje pomocy, jest waleczny i odpowiedzialny. Jeśli chodzi o wady, to człowiek ten jest bardzo podejrzliwy, upatruje problemów wszędzie, nawet tam, gdzie ich nie ma. Rzadko bywa spokojny i ma problemy z wyciszeniem się, gdyż cały czas jest nastawiony na działanie a nawet walkę.

Personalizacja
:Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Jadeit
Roślina: Biała lilia

11 listopada

Dla człowieka urodzonego 11 listopada, najważniejszą życiową dewizą jest wygrana. Nie ważne przy tym, czego ona dotyczy, liczy się sam fakt zwycięstwa. Dotyczy to wszystkich dziedzin życia, chce być pierwszy w każdej dyskusji, grze, pracy, ale też chce być najlepszym kochankiem, przyjacielem. Dużą zasługę ma w tym jego planeta opiekuńcza, czyli Mars, który wpływa na jego potrzebę walki i wygrywania. Przy czym, nie radzi sobie najlepiej z przegraną i porażką, to jego pięta achillesowa. Ogólnie człowiek ten, jest dobry, życzliwie nastawiony do tych, których lubi. Ma duże poczucie humoru, lubi towarzystwo i imprezy, na których często jest duszą towarzystwa.

Główną zaletą człowieka urodzonego 11 listopada jest to, że zawsze wie, czego chce i ma odwagę to osiągać. Nie poddaje się, kiedy pojawiają się problemy, walczy do samego końca, nawet jeśli inni już stracili całą nadzieję. Niewątpliwie ma waleczne serce. Jeśli zaś chodzi o wady, to głównie są to zachowania egoistyczne, zbyt duży upór, który nie pozwala mu odpuszczać, nawet wtedy, kiedy wie, że powinien.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Opal
Roślina: Chryzantema

12 listopada

Człowiek urodzony 12 listopada jest pod całkowitym wpływem równoważnych planet opiekuńczych, jakimi są Mars i Pluton. Gdzie, ta pierwsza odpowiada za to, że posiada w sobie dużo złości, gniewu, druga zaś za wrażliwość i emocjonalność, nad którymi nie do końca panuje. Jest to trudna mieszanka cech charakteru i człowiekowi urodzonemu 12 listopada, jest czasami trudno czasami wytrzymać z samym sobą. Bywa, że nie rozumie sam siebie, targają nim skrajne emocje, nad którymi nie jest w stanie zapanować i wywołuje to u niego dodatkową frustrację. Jest dużo lepiej, jeśli pracuje nad sobą, uczy się swoich zachowań, choć nigdy nie jest w pełni sobie z tym poradzić.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 12 listopada posiada ich całkiem sporo. Przede wszystkim dobrze zna swoje mocne strony, talenty i dokładnie potrafi się dzięki temu spełniać i rozwijać. Jest odważny, mężny i niezależny. Co do wad, to jest to wszystko, co dotyczy jego osoby. Ma niskie poczucie własnej wartości, jest przewrażliwiony na swoim punkcie i ma tendencje do nadmiernej dominacji.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Mars, Pluton
Kamień: Turmalin
Roślina: Bez

13 listopada

Osoba urodzona 13 listopada w głównej mierze jest przekonana o swojej wyjątkowości. Posiada bardzo dużą pewność siebie. Niewątpliwie ma w tym swoją zasługę Mars, który jest jej planetą patronującą. Jest to człowiek miły i sympatyczny, ale tylko do czasu, kiedy wszystko jest po jego myśli. Kiedy spotyka się ze sprzeciwem, oporem, staje się bardzo nieprzyjemny i nie ma oporów, żeby to pokazać. Nie akceptuje wtrącania się w jego sprawy, narzucania swojego zdania, nie pozwala nikomu na to. Ale jest dokładny, ambitny, ponadprzeciętnie inteligentny i potrafi z tego korzystać. Jest spostrzegawczy, dobrze wyczuwa nastroje i przekonania innych, a w szczególności nastawienie do niego samego.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 13 listopada jest prawy, moralny i sprawiedliwy. Posiada ponadprzeciętną zdolność do samo dyscyplinowania się. Wad nie posiada dużo, ale są one widoczne w jego zachowaniu. Jest zamknięty na innych, nie daje się do końca poznać, udaje kogoś innego, niż jest naprawdę.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Obsydian
Roślina: Mak

14 listopada

Człowiek urodzony 14 listopada, to inteligentny obserwator, o silnie rozwiniętej intuicji. Nie poddaje się żadnym wpływom, chce być niezależny. Nie ma w sobie dużo złości, agresji, wrogości, z problemami radzi sobie dzięki swojej pomysłowości, kreatywności i dużej wiedzy. Potrafi w sposób spokojny wpływać na ludzi, robi na nich dobre wrażenie. Zapewne dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Pluton. Człowiek ten ponadto, jest elokwentny, pewny siebie i swoich racji, nie poddający się żadnym perswazjom.

Główną zaletą człowieka urodzonego 14 listopada jest jego umiejętność działania, tworzenie czegoś zupełnie innego, porywanie tłumów do podążania za nim i za jego ideami. Jest sympatyczny, spokojny, ale odważny. Ciężko pracuje, aby dojść do ustalonego sobie celu.

Jego główną wadą jest nieuzasadniona brawura, podejmowanie nie potrzebnego ryzyka. Ma za dużą potrzebę podnoszenia adrenaliny, przez co przejawiają się skłonności do hazardu. Tym bardziej jest to niebezpieczne, że nie słucha ostrzeżeń nawet bliskich mu osób.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Pluton
Kamień: Granat
Roślina: Kaktus

15 listopada

To, co charakteryzuje człowieka urodzonego 15 listopada, jest to, że ludzie są zawsze na drugim miejscu. Na pierwszym zaś, są jego cele. Jest on niezależny, samodzielny i waleczny, dzięki pomocy planety opiekuńczej, jaką jest Mars. Człowiek ten ma problemy z tworzeniem stałych relacji, gdyż nigdy nie pokazuje, że zależy mu na innych. Nie ma w nim dużo empatii, wrażliwości na krzywdę drugiego człowieka, często wiąże się z tym to, że inni ludzie potrzebni mu są do osiągania swoich celów. Jest jednak mimo wszystko uczuciowy, często zatraca się w uczuciach dla drugiej osoby, ale też równie często zmienia obiekty swoich westchnień, gdyż w uczuciach nie jest stały.

Jeśli chodzi o zalety, człowiek urodzony 15 listopada jest przede wszystkim jego determinacja, upór, umiejętność osiągania celów, inteligencja. Natomiast jego słabą stroną jest to, że potrafi niejednokrotnie zostawiać za sobą, bez skrupułów, złamane serca. Jest zacięty w sobie, bywa, że na innych, ma problemy z wybaczaniem i zapominaniem, pielęgnuje w sobie złość.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Jaspis
Roślina: Biała lilia

16 listopada

Pracowity, przedsiębiorczy i wytrzymały, tak można opisać w dużym skrócie człowieka urodzonego 16 listopada. Niewątpliwie duży wpływ na to ma planeta opiekuńcza, jaką w tym przypadku jest silny i waleczny Mars. Człowiek ten, jest bardzo pracowity. To nie jest tylko pracowitość, bardzo często ta granica się zaciera i zakrawa już o pracoholizm. Dużo lepiej wygląda to, jeśli człowiek ten posiada już rodzinę, która potrafi pohamować jego zapędy. Ogólnie jest człowiekiem spokojnym i pomocnym. Nikogo nie zostawi w potrzebie, choć kończy się to tym, że ma problem z czasem, a dokładniej z jego brakiem. Jest bardzo ambitny, odważny, pewny siebie, ale nie zarozumiały i posiada wiele talentów, co czyni go człowiekiem wyjątkowym.

Jeśli chodzi o zalety człowieka urodzonego 16 listopada, to jest ich bardzo dużo. Z całą pewnością jest to jego dobroć i szacunek dla drugiego człowieka. Jest też mądrym i ciekawym człowiekiem. Słabym punktem jest jego niecierpliwość, wszystko chciałby za szybko, za bardzo, nie potrafi czekać.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Opal
Roślina: Mak

17 listopada

Osoba urodzona 17 listopada jest wrażliwa i uczuciowa. Zakochuje się bardzo często, nie zaważając zupełnie na to, gdzie lokuje swoje uczucia. Jeśli ktoś mu się spodoba, nie zwraca uwagi na nic innego, jeśli zostanie odtrącony to bardzo cierpi, przeżywa, na pewno przyczyniła się do tego planeta patronująca, jaką jest w tym przypadku Pluton. Człowiek ten, w przeciwieństwie do rozterek sercowych, nie ma żadnych problemów z działaniem, odnoszeniem sukcesów zawodowych. Na tym polu jest zdecydowany, wie czego chce, jest ambitny, mądry, pracowity i to skutkuje sukcesami.

Zalet ma sporo, jest miły, wesoły, ma dużą siłę przebicia, jest utalentowany. Jeśli chodzi natomiast o wady, to na pewno ma jest za bardzo szczegółowy. Nie umie na nic spojrzeć ogólnie, wszystko drąży, analizuje każdy szczegół, nawet jeśli nie ma takiej potrzeby. Bywa, że przez to ma problemy z kończeniem pracy w terminie. Kolejną jego wadą jest to, że za bardzo wierzy ludziom, szczególnie, gdy do głosu dochodzą uczucia.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Pluton
Kamień: Malachit
Roślina: Mak

18 listopada

Człowiek urodzony 18 listopada jest ponadprzeciętnie odważny i zdecydowany. Niewątpliwie jest to zasługa planety patronującej jaką jest Mars. To ona daje mu tak dużo siły. Człowiek ten jest ostrożny, do wszystkiego podchodzi niezmiernie poważnie. Potrafi się elokwentnie wypowiadać, dzięki czemu robi wrażenie na innych. Umie zachować się w każdej sytuacji, dzięki dobrze rozwiniętej intuicji i kreatywności. Cechy, które posiada są zauważalnie i pozwalają mu na imponowanie innym. Choć nie wywyższa się przy tym, wręcz przeciwnie, jako człowiek, jest dosyć skromny.

Większość cech, jakie w sobie posiada i ogólnie to, jakim jest człowiekiem, to w znacznej mierze same zalety. Nie jest on jednak idealny, ma w sobie wady, głównie zbyt wygórowane oczekiwanie względem innych. Stawia sobie wysoką poprzeczkę, ale od innych wymaga tego samego i nie przyjmuje tego, że ktoś nie jest w stanie być takim jak on. Przez co niestety, niektórzy czują się przez niego poniżani. Okazuje szacunek, tylko równym sobie, choć dotyczy to głównie sfery zawodowej.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Jaspis
Roślina: Mak

19 listopada

Człowiek urodzony 19 listopada ma szczególny dar do dyskutowania i przekonywania innych. Najważniejsi są dla niego ludzie i rozmowy z nimi. Potrafi rozmawiać na każdy temat i swoimi zdolnościami perswazji i manipulacji słownej, potrafi każdego przekonać do swoich racji. Potrafi przy tym mocno naciągać fakty, zmyślać, wyolbrzymiać, po to, aby osiągnąć cel. Pomaga mu w tym, w dużej mierze planeta opiekuńcza, jaką jest Pluton. Poza tym, jest bardzo ambitny, pracowity inteligentny. Jedną z najważniejszych rzeczy w życiu jest dla niego rodzina. Jest wierny, opiekuńczy i stały w uczuciach.

Jeśli chodzi o zalety człowieka urodzonego 19 listopada, to jest to Jego perfekcjonizm. Chce być najlepszy we wszystkich dziedzinach. Całe życie się doskonali, uczy, nie stoi w miejscu. Jest błyskotliwy i inteligentny. Jeśli chodzi natomiast o wady, to bywa bardzo zazdrosny. Potrafi manipulować ludźmi, uzależniać ich od siebie i wówczas narzucać im swoją wolę.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Pluton
Kamień: Malachit
Roślina: Bez

20 listopada

Osoba urodzona 20 listopada ma bardzo dużą potrzebę pozyskiwania informacji, na temat tego, co się w jej otoczeniu dzieje. Chce wiedzieć wszystko o znajomych, sytuacjach, miejscach. Gdziekolwiek jest przede wszystkim zdobywa informacje. Bywa, że przez to, nie jest lubiany, tym bardziej, że o sobie nie lubi i nie chce dużo mówić, raczej pozostaje w cieniu i nie daje się dobrze poznać innym. Ma wielką wewnętrzną siłę i opór, dzięki planecie patronującej, jaką jest Mars. Potrafi nie okazywać na zewnątrz żadnych uczuć i emocji, jest dla innych człowiekiem skrytym i spokojnym, choć w środku emocji ma bardzo dużo.

Do głównych zalet osoby urodzonej 20 listopada należy jej opanowanie i zachowanie zimnej krwi, jest obowiązkowa i bardzo dokładna. Jest to osoba, która zawsze wie, co powinna zrobić i na wszystko jest przygotowana. Jedyną wadę, jaką można tu przytoczyć to fałszywość, człowiek ten udaje kogoś, kim nie jest bez problemu, tylko po to, żeby osiągnąć to, czego chce.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Obsydian
Roślina: Chryzantema

21 listopada

Człowiek urodzony 21 listopada to buntownik z wyboru. Sprzeciwia się wszystkim zasadom, stereotypom, najczęściej zajmuje stanowisko przeciwne temu, za którym obstaje większość. Przy czym lubi ludzi, potrafi z nimi rozmawiać, jest otwarty, towarzyski. Potrafi wywierać na nich duży wpływ, wręcz manipulować nimi. Wyższość i siłę, posiada dzięki planecie opiekuńczej, jaką jest Mars. Ponadto jest bardzo konsekwentny, ambitny, ze skłonnościami do robienia dużych, głośnych i zauważalnych rzeczy. Chce być doceniany, zauważany i chce mieć wpływ na innych.

Zalet ma wiele, jest bardzo oddany, godny zaufania, wierny jako partner i przyjaciel. Jest człowiekiem bardzo inteligentnym, bogatym w wewnętrzne przemyślenie. Jeśli chodzi o wady, to człowiek urodzony 21 listopada posiada słabości, takie jak interesowność, skłonność do nadmiernego przejmowania się, duża pogoń za pieniądzem. Jest chimeryczny i często zmienia zdanie, trudno za nim nadążyć. Bywa, że nie potrafi radzić sobie ze swoimi emocjami w tym z zazdrością.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Skorpion
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Rubin
Roślina: Orchidea

22 listopada

Człowiek urodzony 22 listopada jest nietuzinkowy, robi duże wrażenie na innych, jest bardzo inteligentny, a przy tym przebiegły i sprytny. Dzięki planecie opiekuńczej, jaką jest Jowisz, ma bardzo dużo szczęścia w życiu i wszystko uchodzi mu na sucho. Dzięki temu, ma dużo pewności siebie i jest odważny, nie boi się podejmować ryzyka. Człowiek ten, jest zdecydowany, energiczny, bardzo wytrwały, cierpliwy i zdeterminowany w realizacji postawionych sobie celów.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 22 listopada lubi ludzi, jest dobry, wyrozumiały, nadzwyczaj tolerancyjny dla innych, ale też dla siebie. Akceptuje wszystkich takimi, jakimi są. Szybko i mocno przywiązuje się do innych, jest wierny i stały w uczuciach. Zna siebie, swoje słabości i całkowicie się akceptuje. Jest człowiekiem z klasą, zawsze pokazuje wysoki poziom, nie zniża się poniżej założonych sobie zasad. Co do wad, to nie posiada ich dużo, na pewno jest mu trudno dopasować się do innych i ma problemy z panowaniem nad zazdrością.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Strzelec
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Ametyst
Roślina: Jaśmin

23 listopada

Człowiek urodzony 23 listopada jest dobroduszny, towarzyski, bardzo pozytywnie nastawiony, nie ma w nim złości, agresji, a wręcz przeciwnie, do wszystkich i wszystkiego jest pozytywnie nastawiony. Jest bardzo inteligentny i spostrzegawczy, praktycznie nie da si go oszukać. Uwielbia ludzi, przebywanie z nimi, imprezy, zabawy, rozmowy i ludzie to czują, gdziekolwiek się pojawi, zdobywa grono znajomych i przyjaciół. Jest bardzo uczuciowy, szuka w życiu miłości wielkiej i spełnionej, a planeta opiekuńcza jaką jest Jowisz, pozwala mu odnaleźć swoje szczęście.

Główne zalety, osoby urodzonej 23 listopada, to wrażliwość, troska o rodzinę, przyjaciół, duża inteligencja i spostrzegawczość. Wady, jakie posiada, to nieuważność, niedokładność, skłonności do bałaganiarstwa. Bardzo silnie odczuwa emocje, nie potrafi przez to skupić się na jednej rzeczy, jest roztargniony. W stanie zakochania nie umie racjonalnie myśleć, jest rozkojarzony, nieobecny, często przez to popada w kłopoty w pracy. Często emocje biorą w nim górę nad zdrowym rozsądkiem.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Strzelec
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Sodalit
Roślina: Jaśmin

24 listopada

Człowiek urodzony 24 listopada, to przede wszystkim społecznik, który udziela się dla innych ludzi zawsze i wszędzie, kiedy tylko może, nierzadko poświęcając dużą część swojego czasu wolnego. Na czym cierpi jego rodzina, ale jest to dla niego tak ważne, że bliscy muszą się z tym pogodzić. Jest towarzyski, ale z każdej znajomości chce wyjąć coś ważnego i pożytecznego, dla dobra ogółu. Jest niezależny, działający, kreatywny, między innymi dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Słońce. Żyje dla innych, dla rodziny, która jest ważna, dla potrzebujących, słabszych, nie myśli o sobie. Jest tam, gdzie dzieje się krzywda i za wszelką cenę stara się pomóc.

Główną zaletą człowieka urodzonego 24 listopada, jest jego oddanie innym ludziom. Jest też rozsądny, bezkonfliktowy, umiejący nawiązywać kontakty społeczne. Co do wad, to nie ma ich dużo, na pewno należy do nich nadmierna wrażliwość, co niekiedy przesłania zdrowy rozsądek, brutalna wręcz szczerość, którą potrafi ranić oraz potrzeba całkowitej niezależności.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Strzelec
Planeta opiekuńcza: Słońce
Kamień: Topaz
Roślina: Nagietek

25 listopada

Osoba urodzona 25 listopada jest przede wszystkim prawa i sprawiedliwa. Nigdy nie postępuje wbrew woli, swojej, ale też innych. Szanuje poglądy innych i nie godzi w uczucia innych, głównie za sprawą wpływu planety opiekuńczej, którą jest Jowisz. Człowiek urodzony 25 listopada jest nietuzinkowy, zgłębia to, co tajemnicze, niedostępne dla innych. W zakresie jego zainteresowań jest ludzki umysł, ale także mistycyzm, magia, energia wszechświata. Odkrywa to, co w innych wzbudza lęk i jest dalekie od racjonalnych poglądów. Fascynuje go świat pozazmysłowy. Jest taktowny, delikatny, nie skrzywdzi nikogo, kto staje na jego drodze, zamiast tego, stara się go zrozumieć i odkryć w nim to, czego nie widać z zewnątrz.

Zalety osoby urodzonej 25 listopada, to przede wszystkim życzliwość, sprawiedliwość, duża wiedza o niespotykanej tematyce, dbanie o innych. Odnośnie wad, człowiek ten bywa naiwny i łatwowierny, co nierzadko przysparza mu problemów.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Strzelec
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Szafir
Roślina: Nagietek

26 listopada

Człowiek urodzony 26 listopada na pewno jest pełen energii, sił witalnych, dzięki Słońcu, jego planecie opiekuńczej. Jest on bardzo aktywny, lubi podróże, przemieszczanie się, odkrywanie nowego, nieznanego. Bardzo ważna jest dla niego rodzina, potrzebuje jej i cały czas, chce mieć najbliższych blisko siebie. To dzięki niej ma tyle siły, żeby realizować najśmielsze marzenia. A cele stawia sobie bardzo wysokie i choć nie wszystkie udaje mu się zrealizować, to jest spełniony i szczęśliwy w samym dążeniu do celu. Człowiek ten jest bardzo rozsądny, przedsiębiorczy i ambitny. Jest inteligentny i kreatywny w działaniu, potrafi znajdować takie ścieżki działania, przy dążeniu do celu, jakich jeszcze nikt nie odkrył. Przez co robi wrażenie na innych.

Główne zalety człowieka urodzonego 26 listopada to skromność, ostrożność, opiekuńczość. Jednakże wady posiada również i należą do nich wrażliwość na krytykę, zaniżona pewność siebie i mała odporność na krytykę.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Strzelec
Planeta opiekuńcza: Słońce
Kamień: Topaz
Roślina: Mak

27 listopada

Człowiek urodzony 27 listopada charakteryzuje się tym, że posiada nadzwyczajną wręcz intuicję, której, całkiem słusznie, prawie bezgranicznie wierzy. Dzięki niej i planecie opiekuńczej, której między innymi to zawdzięcza, jaką jest Słońce, podejmuje bezbłędne decyzje i rzadko się myli. Co ciekawe, to nie jest osoba ponadprzeciętnie uduchowiona, wręcz przeciwnie, stoi twardo na ziemi, jest realistą. Jednakże przeczucie go zazwyczaj nie myli. Człowiek ten, jest dzięki temu pewny siebie, przedsiębiorczy, wszechstronny. Nie lubi się ograniczać, a z życia chce wyciągnąć dla siebie jak najwięcej. Zdarza się mu przez to niekiedy przesadzać, ale nie jest to przeszkodą w osiąganiu postawionych sobie celów.

Główne zalety człowieka urodzonego 27 listopada to bardzo dobra samoświadomość, bezpretensjonalność, kreatywność i pomysłowość. Jest też człowiekiem, przy którym inni czują się komfortowo, nieskrępowanie i dobrze. Jeśli chodzi o wady, to na pewno jest to nieumiejętność ponoszenia porażek, zmienność nastrojów i nadmierna krytyka.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Strzelec
Planeta opiekuńcza: Słońce
Kamień: Topaz
Roślina: Bławatek

28 listopada

Człowiek urodzony 28 listopada jest bardzo aktywny, wielozadaniowy. Chce zrobić bardzo dużo w krótkim czasie, co nierzadko mu się udaje, ale jednocześnie jest przy tym jest niecierpliwy. Jest człowiekiem mądrym, racjonalnym, głęboko i długo zastanawiającym się nad podjęciem ostatecznej decyzji. Ale dzięki temu oraz przy pomocy Jowisza, swojej planety opiekuńczej, rzadko się myli. Bardzo liczą się dla niego inni ludzie, zarówno rodzina, jak i wszyscy, którzy potrzebują pomocy. Jest spokojny, stabilny emocjonalnie, rozważny, zamknięty w sobie, a mimo to, dobrze radzi sobie w kontaktach z innymi ludźmi.

Zalet, człowiek, który urodził się 28 listopada ma dużo, bo jest to ogólnie dobry człowiek, ale należy tu głównie wymienić jego subtelność, delikatność w obyciu i kontaktach z innymi oraz pozytywne nastawienie. Jeśli chodzi o wady, to niewątpliwie należy do nich nieumiejętność znoszenie porażek i zbyt lekkie podejście do wydawania pieniędzy, pomimo tego, że wkłada bardzo dużo pracy i serca w ich zarabianie.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Strzelec
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Topaz
Roślina: Bławatek

29 listopada

Osoba urodzona 29 listopada, nigdy umysłowo nie odpoczywa. To, co ją cały czas zajmuje to rozważania filozoficzne odnośnie życia i wszystkich jego aspektów. Jest to osoba uduchowiona, przenikliwa, otwarta i bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi i otaczającego go świata. Człowiek ten, jest towarzyski, życzliwie nastawiony do innych, dba o rodzinę, przyjaciół, nikogo nie zostawi w potrzebie. Ma szczęście do dobrych ludzi, którzy to doceniają i potrafią się odwdzięczyć. Jest to człowiek odważny, przedsiębiorczy, nastawiony na działanie. Dużo udaje mu się w życiu osiągnąć, niemniej nie do końca razi sobie z negatywnymi emocjami. Zdarzają się mu niekontrolowane wybuchy gniewu, nad którymi nie panuje.

Zalety, jakie posiada osoba urodzona 29 listopada to przede wszystkim serdeczność, opieka nad bliskimi, okazywanie uczuć, empatia, kreatywność. Natomiast jeśli chodzi o wady, to na pewno jest to problem z poskramianiem złości, chaotyczność w działaniu oraz nadmierne przejmowanie się porażkami.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Strzelec
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Ametyst
Roślina: Mak

30 listopada

Osoba urodzona 30 listopada stara się ponad wszystko być niezależna i samodzielna. Nie pozwala nikomu ingerować w jego przestrzeń życiową, zamyka się i odcina od wszystkich i wszystkiego, co może w jakikolwiek sposób wpływać na jej zachowanie, czy podejmowane decyzje. Niewątpliwie, swój wpływ na to, ma planeta opiekuńcza, jaką jest Jowisz. Nierzadko pracuje za ciężko, nie mierzy swoich sił na możliwości. Jeśli coś ma zrobić, po prostu to robi, nie zastanawiając się nad tym, czy temu podoła. Co dziwne, ceni sobie zdrowy rozsądek, kiedy sam, nie uczy się na własnych błędach i nie ma głębokich przemyśleń, odnośnie swoich działań. Posiada bardzo dobrze rozwinięte logiczne myślenie, co bardzo ułatwia mu realizowanie zadań.

Zalety osoby urodzonej 30 listopada to prostolinijność, skromność, ale też wiara w siebie i swoje możliwości. Jest także człowiekiem ciekawym i niebanalnym. Natomiast główną wadą jest to, że nie potrafi stworzyć głębokich więzi rodzinnych, bywa rozdrażniony i nieprzyjemny bez konkretnego powodu.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Strzelec
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Kamień: Awenturyn
Roślina: Nagietek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *